Ikviens aicināts piedalīties fotokonkursā "Jauna elpa"

Ikviens interesents līdz 28.februārim aicināts piedalīties Latvijas Kultūras koledžas studentu organizētā fotokonkursā "Jauna elpa", kas veltīts radošajai videi un tur nemitīgi klātesošajiem izaicinājumiem, aģentūru LETA informēja konkursa organizatores Zanda Stabiņa un Karīna Patmalniece.

Dalībnieku uzdevums ir līdz 28.februārim radīt un iesūtīt fotogrāfijas, kas iedvesmojas no latgaliešu grupas "Bez PVN" dziesmas "Jau ni mes", bet konkursa organizatori vēlas ļaut vaļu radošumam, nenosakot konkrētākus norādījums.

Aicinot izmantot šo dziesmu kā iedvesmas avotu, pasākuma organizatori vēlas sekmēt atpazīstamību un popularitāti ne tikai pašai mūzikas grupai, bet arī Latgaliešu kultūrai visā Latvijas teritorijā, tādējādi saglabājot latviskās kultūrtelpas unikalitāti un bagātību visā tās daudzveidībā.

Konkursā ir aicināts piedalīties ikviens, neatkarīgi no fotografēšanas iemaņām un pieredzes, dalībai konkursā iesniedzot fotogrāfiju, iepazīstoties ar nolikumu un aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Pēc konkursa tiks organizēta visaugstāk novērtēto fotogrāfiju izstādes atklāšana un to autoru apbalvošana. Izstādes atklāšana notiks 11.martā, Latvijas Kultūras koledžā. Tāpat arī visaugstāk novērtētākās konkursa dalībnieku iesniegtās fotogrāfijas tiks iekļautas ceļojošajā izstādē, par kuras atrašanās vietām vēlāk tiks publicēta informācija "Facebook" lapā "Jauna elpa".

Grupa "Bez PVN" ir mūzikas grupa no Latgales. Grupa formāli savu darbību sākusi 2003.gada, Kārsavā. Dziesmas tiek izpildītas latgaliešu valodā. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas albumus - "Pyrms Vuorda…", "Reits", "Bezgaleibys".


Foto: Freepik