Jēkabpils slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā atsāk uzņemt pacientus

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā atkal tiek uzņemti traumatoloģijas profila pacienti. Viņiem tiek sniegta diennakts medicīniskā palīdzība, tāpat nodrošināti stacionāra pakalpojumi. Aptuveni gadu šīs jomas pacienti Jēkabpils slimnīcā netika uzņemti, bet vesti uz 60 kilometrus attālo Madonas slimnīcu, jo trūka speciālistu. 

Tagad ārstniecības iestādei izdevies piesaistīt darbiniekus. Traumatoloģijas un ortopēdijas nodaļas atjaunošanā ievērojamu ieguldījumu devis traumatologs ortopēds Aldis Šperliņš. Viņš saka:Arī pašreiz mūs vēl aizvien moka personāla problēmas, bet vismaz esam tagad divi nodaļā ikdienā. Dežuranti piesaistīti gan no Madonas, gan no Rēzeknes. Arī no Rīgas sola, ka pie mums brauks jaunie speciālisti.”

Lai nodrošinātu diennakts palīdzību akūtu traumu gadījumos, no citām Latvijas pilsētām ir piesaistīti pieci traumatologi, bet nodaļā uz vietas ikdienā ir divi traumatologi.

Jēkabpils novada pašvaldība nodrošinājusi jaunajam traumatologam Filips Meļeško dzīvesvietu Jēkabpilī. Tāpat  Jēkabpils reģionālā slimnīca sadarbībā ar pašvaldību aktīvi strādā arī pie citu profilu speciālistu piesaistes. 


Foto: Freepik