Konkursā meklē jaunveidojamās Madonas novada pašvaldības policijas priekšnieku

Pašvaldība izsludinājusi konkursu uz jaunveidojamās Madonas novada pašvaldības policijas priekšnieka amatu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Madonas novada pašvaldības policiju plānots izveidot 2023.gadā, un policijas priekšniekam būs jāpiedalās iestādes veidošanā.

Galvenie policijas priekšnieka amata pienākumi būs īstenot policijas operatīvo un vispārējo vadību, plānot, organizēt, vadīt un kontrolēt likumpārkāpumu profilakses un sabiedriskās kārtības nodrošināšanas pasākumu izpildi, atbildēt par izpildes efektivitāti, kā arī virkne citu pienākumu.

Kandidātam jāatbilst likumā "Par policiju" noteiktajām prasībām, jābūt augstākajai izglītībai, vēlams tiesību zinātnē, kā arī ne mazāk kā trīs gadu pieredzei darbā tiesību aizsardzības iestādē, vēlams vadošā amatā. Pretendentam ir jābūt nevainojamai reputācijai. 

Pretendentam ir jāpārzina pašvaldības policijas uzdevumu un funkciju, kā arī pašvaldības policijas amatpersonas darbu reglamentējošie normatīvie akti un jāspēj tos piemērot praksē, kā arī jābūt citām iestādes vadītājam nepieciešamām zināšanām un prasmēm.

Policijas priekšnieka atalgojums paredzēts 1700 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikums jāiesniedz līdz 5.janvārim. Pašvaldība sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.


Foto: Freepik