Kur atrodas un ar ko nodarbojas Rāmkalni?

Rāmkalni atrodas skaistā vietā pie Gaujas upes, nepilnus 30 km no Rīgas, pašā Gaujas Nacionālā parka sākumā. Rāmkalnos pieejamas dažādas atrakcijas visai ģimenei, iespējams gardi paēst Bistro, Bella Pizza picērijā kā arī veikalā nopērkami turpat uz vietas gatavoti produkti un citi gardumi no tuvākām un tālākām vietām.


Ko mēs ražojam? 

Rāmkalni nu jau vairāk kā desmit gadus piedāvā arī kvalitatīvus un autentiskus, Latvijā ražotus, produktus. Mēs ražojam 100% dabīgas un īstas garšas, kas lieliski papildinās ikdienas soli un svētku galdu.

Ķirbjus, cidonijas un rabarberus audzējam un lolojam paši savā saimniecībā, pārējās izejvielas iepērkam no rūpīgi izvēlētiem zemniekiem un piegādātājiem.

 Pateicoties īpašai un saudzīgai apstrādes tehnoloģijai, mūsu produkti saglabā tajos uzkrāto dabas spēku un vērtīgās vielas.

Mūsu produktus iespējams iegādāties : https://www.eramkalni.lv

Vai zināji, ka Rāmkalnos atverusies arī BIO maiznīca, Picērija un jauns Delikatešu veikals dzīves garšu baudītājiem?


Bio Maiznīca piedāvā pēc senām receptēm uz vietas ceptu  BIO maizi, rupjmaizīti cepjam īstā malkas krāsnī.

 Maizes cepšanā izmantojam tikai augstākā labuma bioloģiskās izejvielas un produktus.

‘’Bella Pizza’’ - skaistumu un garšu var atrast ne tikai Itālijā, bet tepat Latvijā – Rāmkalnos. “Bella Pizza” jeb “skaistā” pica tiek cepta uguns krāsnī, mīklai izmantojam īstus itāļu picu miltus. 

Picu mērces gatavojam paši, un pievienojam gardu sieru un piedevas.

  Ikvienam ir iespēja domās pārcelties saules pielietajā Toskānas reģionā - nogaršot kādu no deviņām picām, piemēram, iecienīto Margharita un malkot lielisku cappuccino. Piedāvāsim arī īpašu picu ar Rāmkalnu kūpināto vistu. Stāstot stāstu par ‘’Bella Pizza’’,  katrai sastāvdaļai ir nozīme. Mūsu šefpavārs ļoti lūdz pieminēt, ka arī sīpolus karamelizējam paši. 

‘’Maize & Delikateses’’ veikala plauktos atradīsi citviet neierastus gardumus, izmeklētus vīnus un delikateses no Vidusjūras valstīm, Gruzijas, Armēnijas, tālās Japānas un citām tuvām un tālām zemēm – palutini sevi, iepriecini savus mīļos!

“Maize & Delikateses” - veikals,  BIO maiznīca un picērija, izvietots atpūtas parkā Rāmkalni, kur katrs atradīs sev patīkamāko nodarbi! 

Viesojies pie mums ciemos!

Skolēnu ekskursijās  Rāmkalnu ražotnē:

Ja gribi ieskatīties aiz durvīm, kur top izslavētās Rāmkalnu pastilas,

 sukādes un sīrupi? Pastāstīsim, parādīsim un ļausim pašiem līdzdarboties pastilu gatavošanas meistarklasē Rāmkalnu ražotnē.

Vairāk informācijas par piedāvājumu: 

https://ramkalni.lv/lv/ekskursija-ramkalnu-gardumu-razotne 

Ja  gribi uzzināt īstas itāļu picas noslēpumu gaidīsim skolēnu grupas picu gatavošanas meistarklasē.

Piesakies un brauc ciemos uz ''Bella Pica" Rāmkalnos, kur Tev visu parādīsim un iemācīsim.

Vairāk informācijas par piedāvājumu: 

https://ramkalni.lv/lv/pasakumi/picu-gatavosanas-meistarklase

Rāmkalnos - Bella Pizza picērijā divreiz mēnesī brīvdienās rīkojam Picas&maizes meistarklases!

Pasākuma vadītāja bērnus izglīto par picas vēsturi, picu meistara vadībā katrs bērns pagatavo savu iecienītāko picu no īstiem itāļu miltiem.  Uz vietas katrs izcep arī savu maizes klaipiņu. Vecākus cienājam ar tēju vai kafiju.

Pasākuma ilgums 1,5h  

Interesentus par nākamajiem datumiem aicinām sekot līdzi mūsu sociālo tīklu kontos.

Instagram : https://www.instagram.com/ramkalni.bellapizza/