Maratona laikā Rīgā būs būtiski ierobežota satiksme un noteiktas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos

"Rimi Rīgas maratona" laikā šodien un rīt, 7.maijā Rīgā būs būtiski ierobežota satiksme un noteiktas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

No šodienas plkst.17 līdz pirmdienas, 8.maija plkst.6 transportlīdzekļu satiksme būs slēgta 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Tāpat minētajā laika periodā transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta 11.novembra krastmalai piegulošā, paralēlā iela Vecrīgas pusē, posmā no Poļu gātes līdz Jaunielai.

Nepieciešamības gadījumā līdz pirmdienas, 8.maija plkst.6, Doma laukumā un Pils ielā organizēs divvirzienu satiksmi. Svētdien, 7.maijā no plkst.7.30 līdz plkst.16 divvirzienu satiksmi organizēs arī Jaunielā un Krāmu ielā.

Šodien no plkst.9 līdz 16.30 norisināsies "Rimi Rīgas maratona Bērnu diena", bet no plkst.10 līdz 11 - "DPD jūdzes" skrējiens maršrutā pa Krišjāņa Valdemāra ielu, Lāčplēša ielu, Brīvības ielu, Brīvības bulvāri un Brīvības laukumu.

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju šajā maršrutā no plkst.9.50 līdz plkst.11 aizturēs un slēgs transportlīdzekļu satiksmi.

Svētdien, 7.maijā, no plkst.7 līdz 17 norisināsies "Rimi Rīgas maratons", pusmaratons, 10 kilometru (km) un 5 km skrējiens.

Līdz ar to no plkst.6.30 līdz 17 ierobežos un slēgs transportlīdzekļu satiksmi vairākās Rīgas centra ielās līdz pat Zirņu un Senču ielai, Ķīpsalā un Pārdaugavā ap Buļļu ielu un Slokas ielu.

Pasākuma norises laikā vairākās vietās aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu, kā arī atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Kā aģentūru LETA informēja "Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane, šodien no plkst.9.45 līdz aptuveni plkst.10.25, īslaicīgi var tikt slēgta kustība 2., 3., 6., 9., 11., 13., 16., 20., 21., 24., 37., 41., 50. un 53. autobusa maršrutā, kā arī 3., 4., 5., 14., 17., 19., 25. 31. un 34. trolejbusa maršrutā.

Savukārt svētdien maratona laikā no plkst.6.30 līdz aptuveni plkst.16 paredzētas izmaiņas daudzos  sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī atsevišķi maršruti tiks slēgti.

Turklāt, satiksmes kustības regulēšanu pasākuma laikā veiks Valsts policija, tādēļ nepieciešamības gadījumā var tikt veiktas papildu izmaiņas.


Foto: Evija Trifanova/LETA