ReTV kanāls pārraidīs ekumenisko dievkalpojumu, aizlūdzot par Ukrainu

“Es novēlu ukraiņu tautai, lai ienaidnieki nolauž kāju un kaklu pie viņiem un lai viņiem izturība un stipra ticība,” tā pirms ekumeniskā dievkalpojuma ReTV saka Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Kanāls ReTV pārraidīs ekumenisko dievkalpojumu, aizlūdzot par Ukrainu. Svētdien, 13.martā plkst. 11.00 dievkalpojumā piedalīsies Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Pareizticīgās baznīcas virspriesteris Jānis Dravants, Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Kaspars Šterns, kā arī Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs Ainars Baštiks un Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs Edgars Deksnis.

Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags: “Ukrainā notiek karš, daudzi cilvēki pieredz neiedomājamas ciešanas un šausmas. Viena lieta, ko mēs varam darīt – jebkurš no mums, kam vien ir ticība, varam lūgt par Ukrainas tautu, par zemi, par Ukrainas valsti. Un par to, lai Dievs pats izjauc agresoru plānus un atvaira viņu nodomu izdošanos.”

Ekumeniskais dievkalpojums tiks filmēts Rīgas Mateja baptistu draudzes dievnamā. Tā mērķis ir visiem kopā aizlūgt par Ukrainas tautu un tās nākotni. 


Foto: Freepik