"Riga TechGirls" izsludinājusi pieteikšanos UX dizaina un IT atbalsta speciālista tiešsaistes apmācībām

Biedrība "Riga TechGirls" aicina sievietes pieteikties programmas "Work In Tech" rīkotajām UX dizaina un informācijas tehnoloģiju (IT) atbalsta speciālista tiešsaistes apmācībām, aģentūrai LETA pavēstīja "Riga TechGirls" pārstāvji.

Mācības paredzētas, lai palīdzētu sievietēm gūt pamata zināšanas un prasmes konkrētās ar tehnoloģijām saistītās profesijās, kas kalpotu kā pirmais solis IT karjerā. Programmas laikā tiek iesaistīti tehnoloģiju uzņēmumi un nozares speciālisti, kas palīdz dalībniecēm labāk izprast izvēlētās profesijas ikdienu.

Apgūstot programmā piedāvātās tehnoloģiju prasmes, dalībnieces varēs sākt karjeru kā jaunākās speciālistes vai praktikantes, piemēram, IT atbalsta speciālistes pozīcijā vai UX dizaineres pozīcijā. Mācību programma kalpo arī kā labs sākums tām, kuras vēlas iepazīt IT nozari un pēc pabeigšanas turpināt tālākas mācības padziļinātākās nozarēs. Šajā programmā, ko veidojis uzņēmums "Google", dalībniecēm būs piekļuve vairākiem praktiskiem uzdevumiem, kas palīdzēs apgūt UX dizainu vai IT sistēmu izveides un atbalsta funkcijas vidē, kas ļoti līdzīga reālās dzīves situācijām.

Kursa beigās dalībnieces iegūs sertifikātu, kas apliecina viņu apgūtās zināšanas un praktiskās iemaņas izvēlētajā jomā. IT atbalsta speciālista profesijā šīs prasmes balstītas uz IT sistēmu ikdienas atbalsta uzdevumu veikšanu, ieskaitot datoru labošanu un savietošanu, bezvadu tīklu administrāciju, programmatūras instalēšanu un klientu atbalstu; UX dizaina prasmes balstītas uz dizaina procesu iepazīšanu, prototipu izstrādi, ideju radīšanu un risinājumu izstrādi, lietotāju ieradumiem un intervijām ar lietotājiem.

Lai pieteiktos "Work in Tech" mācību programmai, dalībniecei jābūt vismaz 18 gadus vecai, ar motivāciju atrast darbu IT nozarē vai vēlmi pārkvalificēties, kā arī jābūt gatavai no maija līdz jūlijam apgūt nepieciešamās tehniskās zināšanas un veltīt mācībām vismaz 10 stundu nedēļā, mācību vielu apgūstot videoformātā angļu valodā.

Dalība mācībās ir bez maksas, kopā abos virzienos ir pieejamas 120 vietas. Reģistrēties iespējams vietnē "https://rigatechgirls.com/workintech"


Foto: Freepik; ilustratīvs