Ģimenes sarunājas

Ģimenes sarunājas

ĢIMENES SARUNĀJAS
Pirmdienās 20.00 kanālā ReTV

Skaties vēlreiz sarunu šova "Ģimenes sarunājas" visu pirmo sezonu. Pie Naura un Aijas Brikmaņiem ciemos nāks sabiedrībā zināmas personības, līdzi ņemot savu otro pusīti, un sarunāsies, kā izdodas pārvarēt pandēmijas laiku.

Kāds ir sabiedrībā zināmu pāru attiecību noslēpums? Vai arī viņi mēdz strīdēties uz nebēdu un tikpat sirsnīgi svinēt salabšanu? Kā slavenības pārvar krīzes un tiek galā ar sarežģījumiem? Šovs “Ģimenes sarunājas” skatītājiem piedāvā īstu pāru terapiju slavenību gaumē. Ik sēriju populārais mūziķis un humorists Nauris Brikmanis kopā ar sievu Aiju uz atklātu sarunu aicinās dažādus sabiedrībā zināmus pārus – gan tos, kuri nesen iestūrējuši laulības ostā, gan tos, kuri ir attiecībās jau ilgu laiku. Caur asprātīgiem izaicinājumiem un spēlēm viņi atklās savu kopā būšanas noslēpumu, pārrunās drosmīgus jautājumus un svinēs mīlestību, reizē iedvesmojot un stiprinot arī citas ģimenes. Pirmā mājas ballīte pie Brikmaņiem, kurā populārais pāris viesos uzņems aktierus Ievu Florenci-Vīksni un Oskaru Florencu-Vīksni.

Nav noslēpums, ka pandēmijas laiks, kad gandrīz divu mēnešu garumā 24 stundas diennaktī pavadītas plecu pie pleca, bijis patiess izaicinājums daudzu pāru attiecībām. Tāpēc tieši šajā laikā Naurim Brikmanim un viņa sievai Aijai radusies doma par kopīgu TV projektu. “Jau sen vēlējos vadīt raidījumu, kura centrā ir pāru attiecības. Turklāt darīt to kopā ar savu sievu, kas ir absolūti kolosāla gan kā dzīves, gan ekrāna partneris. Vēlējāmies parādīt, kā dzīvo Latvijā pazīstamu cilvēku ģimenes – kā viņi tiek galā ar popularitātes mestajiem izaicinājumiem, par ko sarunājas vakaros, kāda ir viņu laimes formula,” saka viens no saruna šova idejas autoriem un vadītājs Nauris Brikmanis, kurš uzskata, ka tieši sievai ir bijis liels nopelns viņa personības veidošanā.

Arī Aija Selga-Brikmane, kura interesējas par psiholoģiju un raksta grāmatu par harmonisku attiecību veidošanu, sapņojusi par savu TV raidījumu un tieši pašizolācijas laikā radusies pārliecība - šāds projekts jāveido kopā ar vīru Nauri. “Ja nebūtu šis “paliec mājās” laiks un mēs nebūtu tik daudz bijuši kopā un runājuši par dzīvi, es nekad nebūtu iedomājusies, ka mēs varētu darboties plecu pie pleca arī profesionālā jomā. Sarunu šovā “Ģimenes sarunājas” esam gatavi dalīties pieredzē un atklāt to, kā soli pa solim esam veidojuši savas attiecības, pielāgojušies, un ļoti ceru, ka arī citi pāri mums uzticēs savus stāstus.”

Pirmajā sarunu šova sērijā Brikmaņu ģimene pie sevis mājās uzņems aktrisi Ievu Florenci-Vīksni ar vīru Oskaru. Nākamajās sērijās pie Brikmaņiem viesosies TV personības Lelde un Aivis Ceriņi, mūziķis Valters Pūce ar dzīvesbiedri Ilvu, hokejists Jēkabs Rēdlihs ar sievu Ievu un citi sabiedrībā zināmi pāri.