Pa Saules ceļu Āfrikā

Pa Saules ceļu Āfrikā

PA SAULES CEĻU ĀFRIKĀ
Svētdienās 14.00 kanālā ReTV

1.epizode - 10.janvārī
Pirmā reize aiz Ekvatora. Āfrikas dienvidi. 10 000 kilometru. Sešu valstu apceļošana. Piedzīvojumā dodas divi Latvijas motociklisti – Sandijs Hāns un Jānis Traubergs, lai apskatītu to, ko tūristi neredz. Pingvīni, alpīnisms jeb kāpelēšana. Sagaida negaidīti, fiziski grūti pārdzīvojumi. Kādas ir pirmās dienas Āfrikā? Ar kā palīdzību motocikli nonāk galamērķi?

2.epizode - 17.janvārī
Namībija – tuksneša zeme, kur atgriezties. Kalahari tuksnesis Botsvānā, otrais pasaules lielākais kanjons, 100 km/h pa zemes ceļu, pirmā ieraudzītā žirafe un vācu arhitektūra. Vai tā ir īsta Āfrika? Vai pēc pirmās atpūtas Nacionālajā parkā tālāk būs jādodas ar kājām? Kādēļ jāpērk medikamenti pret saslimšanu ar malāriju?

3.epizode - 24.janvārī
Vai sapņu galamērķis ir Botsvāna? Divās nedēļās nobraukti vairāk par četriem tūkstošiem kilometru. Vai ziloņi apdraud vietējos iedzīvotājus? Vai Okavango deltā visbīstamākais dzīvnieks tomēr ir behemots? Pāri upei ar prāmi uz Zambiju – vai Latvijas atrašana kartē aizņem vairāk laika par tikšanu pāri robežai? Dārdošie dūmi jeb Viktorijas ūdenskritums. Slapjā sezona, kuru izbaudīt nāksies Sandijam Hāns un Jānim Traubergam.

4.epizode - 31.janvārī
“Mālainas sarkanās smiltis un mežonīga daba apkārt,” tā par Tanzāniju saka viens no motociklistiem. Pārapdzīvotība, agresīvi motorolleri un tuktuki uz trīs riteņiem. Vai sagaida ceļu satiksmes negadījumi? Kādēļ motocikli tiek sūtīti uz atpakaļ Latviju? Pēc nepilnā pavadītā mēneša motociklisti dodas atpūtā un Zanzibāres salu.