Brīvdienās īslaicīgi slēgs ceļa posmus Trapenē un pie Smiltenes. Daudzviet satiksmes ierobežojumi remontdarbu dēļ

Brīvdienās īslaicīgi tiks slēgti ceļa posmi Trapenē un pie Smiltenes, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Sestdien, 9.jūlijā, no plkst.18.30 līdz 19 saistībā ar deju un dziesmu pasākumiem būs slēgts reģionālā autoceļa Ilzene-Līzespasts posms Trapenē. Savukārt svētdien, 10.jūlijā, Smiltenē notiks triatlona sacensības un no plkst.9 līdz 17 tiks slēgts autoceļš Smiltene-Mēri-Loberģi posmā no Kalnamuižas līdz pagriezienam uz Saltupi. LVC aicina autovadītājus izvēlēties citus maršrutus.

Joprojām valsts ceļu tīklā visvairāk remontdarbu posmu ir uz reģionālajiem autoceļiem, atsevišķos posmos autovadītājiem ir jāieplāno ievērojams papildu laiks ceļā.

Uz autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere remontposmā no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai ir līdz pat astoņiem luksoforu posmiem, braukšanas ātruma ierobežojums noteikts 50 kilometri stundā (km/h) un platuma ierobežojums - 2,75 metri. Paredzamais posma šķērsošanas laiks ir pat pusotrai stundai.

Uz Rēzeknes apvedceļa dzelzceļa pārvada pārbūves laikā satiksme organizēta pa vienu braukšanas joslu ar luksoforiem. Ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h, kā arī platuma ierobežojums 3,75 metri.

Turpinoties Ķekavas apvedceļa būvdarbiem, līdz 2023.gada jūlijam slēgts Bauskas šosejas posms no pagrieziena uz Baložiem līdz Katlakalnam. Satiksmes plūsma no slēgtā posma novirzīta pa jaunizbūvēto Ķekavas ielu paralēli Bauskas šosejai.

Uz Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Bauskai ieviesti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, viens luksofora posms. Autobraucējiem jārēķinās ar papildu 20 līdz 40 minūtēm ceļā.

Jelgavas šosejas posmā no Rīgas līdz Jaunolainei satiksme abos virzienos organizēta pa vienu brauktuvi, katrā virzienā viena braukšanas josla. Ātrums posmā ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanai nepieciešamas 20-45 minūtes.

Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz Smārdes pagriezienam līdz piecos posmos satiksmi regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums - 3,25 metri. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes. Lai apbrauktu remontdarbu posmu, LVC aicina izmantot alternatīvo maršrutu pa Liepājas šoseju un autoceļu Jelgava (Tušķi)-Tukums.

Bet Ventspils šosejas posmā no Talsiem līdz Aizupēm ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 km/h, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Septiņi luksoforu posmi ir uz autoceļa Rīga-Ērgļi posmā no Rīgas apvedceļa līdz pagriezienam uz Tīnūžiem. Ātrums ierobežots ir līdz 50 un 70 km/h. Lai posmu šķērsotu, jārēķinās ar stundu un 40 minūtēm. LVC iesaka posmu apbraukt pa autoceļu Inčukalns-Ropaži-Ikšķile un Ulbroka-Ogre.

Pieci luksoforu posmi ir uz autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene posmā no Madonas līdz Dzelzavai. Posmā ir arī ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Arī uz autoceļa Smiltene-Gulbene posmā no pagrieziena uz Ranku līdz Gulbenei iespējami no trim līdz sešiem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Lai šķērsotu katru no šiem remonta posmiem, nepieciešama aptuveni stunda.

Autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere remontposmā no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai ir līdz pat astoņiem luksoforu posmiem, braukšanas ātruma ierobežojums 50 km/h un platuma ierobežojums 2,75 metri. Paredzamais posma šķērsošanas laiks pat pusotrai stundai.

Autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums Gaujas un Turaidas ielu pārbūves posmā no Siguldas līdz Turaidai ir viens luksoforu posms, divos posmos pārvietojami vairogi vai ceļazīmes. Kravas transportam satiksme slēgta. Ātruma ierobežojums noteikts 50 km/h, paredzamais šķērsošanas laiks aptuveni 25 minūtes.

Autoceļa Smiltene-Valka posmā no Valkas novada robežas līdz Valkai ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks 50 minūtes.

Autoceļa Krāslava-Dagda posmā no Veceļiem līdz Vorzovai ir trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, būvobjekta šķērsošanas laiks 37 minūtes.

Autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus posmā no Ķimales līdz krustojumam ar autoceļu Ēdole-Liedikas - viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Autoceļa Tukums-Kuldīga posmā no Ventspils šosejas līdz Grenčiem ir līdz trim luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 50 km/h, platuma ierobežojums trīs metri. Posmā liegta kustība kravas transportam. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks - 35 minūtes.

Bet autoceļa Jaunkalsnava-Lubāna posmā no Ļaudonas līdz krustojumam ar autoceļu Krāslava-Preiļi-Madona ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Uz autoceļa Kuldīga-Skrunda-Embūte no Pelčiem līdz Skrundai divos posmos satiksmi pa vienu joslu regulē ar luksoforiem vai priekšrocības ceļazīmēm. Ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Posma šķērsošanas laiks palielinājies līdz 45minūtēm.

Bet uz autoceļa Jelgava-Iecava posma pie Garozas ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais posma šķērsošanas laiks - 30 minūtes.


Foto: Freepik