Jau rīt “Kalush Orchestra”, Gustavo un daudzi citi uz mūzikas festivāla TINTE skatuves

Pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji “Kalush Orchestra” no Ukrainas un pašmāju hiphopa mūzikas pionieris Gustavo noteikti ir skanīgākie vārdi šī gada mūzikas festivāla TINTE programmā, bet vēl viņiem skatītāju ovācijas baudīs pieredzējuši poproka mākslinieki, jaunās hiphopa zvaigznes un pazīstami Latvijas dīdžeji. Mūzikas festivāls TINTE notiks jau šo sestdien Valmiermuižas pils parkā.

Festivāla organizētāji šogad rūpīgi izstrādājuši skatuves plānu, kas ievērojami atšķirsies no iepriekšējiem gadiem. “Šobrīd meteorologu prognozes mūs priecē, jo sestdien Valmieras apkārtnē lietus nebūs, spīdēs saule un būs silta pēcpusdiena, tāpēc esam apņēmības pilni galveno skatuvi nodrošināt bez jumta,” sola festivāla runasvīrs Andris Jurga. “Skatuves prasības ir pielāgotas galvenokārt Gustavo performancei, lai kaut nedaudz izdotos atkārtot priekšnesumus no viņa solokoncerta arēnā “Rīga”, kas notika novembrī. Es domāju, ka arī pārējiem māksliniekiem nebūs problēmu pielāgoties uzstāties uz tik lielas skatuves kā mums ir šogad.”

Festivālā uzstāsies arī rolands če, ZEĻĢIS kopā ar producentu Mickeen, Artis Dvarionas ar savu jauno projektu “Lapsene”, Valmieras hiphopa dīva VIŅA, grupa “Age of Stones”, reperis Deniss kopā ar Bacha un projekts “KRATA”, kas apvieno trīs izcilus mūziķus – DJ Dubra, Edavārdi un Čižiks. Dejotājiem patiks dīdžeju izlase - Egons Reiters, @TOMSGREVINS, DJ ALL-VISS, Funky DJ Elegant un ritmu pavēlnieks Rihard J Spatz. Festivālu trešo reizi pēc kārtas vadīs Magnuss Eriņš, kurš apsolījis atzīmēties arī ar DJ setu.

Vēl bez mūzikas priekšnesumiem, festivāla organizatori sola dažādas izklaides iespējas, plašu ēdienu izvēli, kā arī ukraiņu grupa “Kalush Orchestra” tirgos suvenīrus ar savu un Ukrainas simboliku, gūtos ienākumus ziedojot savai valstij.

“Atceroties iepriekšējo gadu pieredzi, aicinām festivāla apmeklētājus laikus iegādāties biļetes, lai festivāla dienā nebūtu vairākas stundas jāpavada garā rindā. Pagājušajā reizē Intars Busulis bija ticis līdz trešajai dziesmai, bet aiz ieejas vārtiem vēl drūzmējās vairāki simti apmeklētāju,” aicina festivāla pārstāvis Andris Jurga.

Festivāls TINTE notiek netālu no Valmieras esošajā Valmiermuižā. Ieeja atvērta sestdien no plkst. 17:00, savukārt pirmie mākslinieki uz skatuves kāps plkst. 18:00. Biļetes nopērkamas AULA.LV.


Foto: Publicitātes