Kas gan ir gatavošana bez labas eļļas?

Kas gan ir gatavošana bez labas eļļas? Un ir patīkami, kad tā nāk no vietējiem. SIA “Iecavnieks & Co” lepojas, ka ir vietējais ražošanas uzņēmums, kas gan audzē paši, gan atbalsta vietējos uzņēmumus. Uzņēmums atrodas Iecavas pagastā “Iecavniekos”. 

No rapšu lauka līdz katras ģimenes galdam nav tāls ceļš! “Iecavnieks” paši audzē, kaltē, uzglabā, spiež un pārbauda katru eļļas pudeli – šāda saimniekošana bez bažām ļauj produktu ne tikai lietot diendienā pašiem, bet arī ieteikt draugiem. 

Uzņēmums darbojas Latvijā jau vairāk kā 20 gadus. 

Uzņēmuma “zaļo domāšanu” apliecina augstvērtīgā tehnoloģija, kas ļauj iegūt dabīgus produktus , nepievienojot pārtikas piedevas, kā arī bezatlikuma ražošana. Uzņēmumā patīk, ka izlietots tiek pilnīgi viss, tāpēc no tā, kas paliek pāri pēc eļļām, rada vēl citus produktus, ar ko pabarot Latvijas ganāmpulkus. Ik katram no uzņēmuma ir svarīgi, lai “Iecavnieka" darbs un eļļas dod labumu gan cilvēku veselībai, gan dabai.

“Iecavnieka" eļļas ir īstas un dzīvas, jo uzņēmumā dara visu iespējamo, un vienmēr arī mazliet vēl vairāk, lai tajās saglabātu vitamīnus un minerālvielas, un tajā pašā laikā spētu pankūkām, kartupelīšiem, brokastu olām un citiem ēdieniem piešķirt zeltainu krāsu, kraukšķīgu garšu un riekstainu smaržu. Lai jūsu virtuvēs ik diena būtu pilna ar maltītēm, kas kūst uz mēles un izdodas!

Attēls, kurā ir produkcija, dabisks ēdiens, vietējais ēdiens, pārtikas grupa

Apraksts ģenerēts automātiski

Produkcijas klāstā atradīsiet: vecāko un joprojām vispārdotāko produktu – auksti spiestu, nerafinētu rapšu eļļu, eļļas komplektu “Garšu buķete”, kurā ietilpst rapšu eļļas ar ķiploku, citronu-koriandra, sinepju aromātu, kas ir lieliskas gan cepšanai augstās temperatūrās, gan marinēšanai, gan salātu gatavošanā, īpaši iecienīti ir arī linsēklu produkti – smalcinātas linsēklas, smalcinātas linsēklas ar inulīnu, veselas linsēklas, grauzdētas linsēklas un linsēklu eļļa, kā arī kaņepju produkti  - kaņepju sēklas grauzdētas un negrauzdētas, kaņepju eļļa, kaņepju pavalgs un jaunākais produkts – smalcinātas kaņepju sēklas, kas ir bagātīgs un garšīgs proteīna avots, ar ko pārkaisīt svaigos salātus, vai pievienot kokteiļiem. Piedāvājumā arī konfektes ar kaņepju un linu sēklām.  

Attēls, kurā ir iekštelpu, dabisks ēdiens, produkcija, blenderis

Apraksts ģenerēts automātiski

“Iecavnieks” produkciju var atrast lielākajos Latvijas veikalu tīkla ķēdēs, kā arī darbdienās ražotnes veikaliņā uzņēmuma teritorijā Iecavā.


Mājaslapa: https://iecavnieks.lv/lv/produkti/

Facebook: https://www.facebook.com/iecavnieks/

Instagram: https://www.instagram.com/iecavnieks.lv/