Latvijā zināmi cilvēki sveic Raimondu Paulu 86. dzimšanas dienā

Šodien Maestro Raimonds Pauls svin savu 86. dzimšanas dienu. ReTV uzrunātie sabiedrībā pazīstamie cilvēki sveic un dalās arī jautros brīžos, esot kopā ar Maestro.

Kordiriģents Māris Sirmais: “Dārgais Maestro. Es jūs ļoti gribu sirsnīgi sveikt dzimšanas dienā. Es nezinu, vai jums tagad nav tas laiks, ka varbūt ļoti nepriecājaties par dzimšanas dienām. Mēs priecājamies vairāk kā jūs, bet katrā ziņā es no sirds gribu novēlēt veselību, lai turaties braši, kā to esat mācējis daudzu gadu garumā darīt. Turpināt sprēgāt ar savu brīnišķīgo humoru un uzjautrināt apkārtējos cilvēkus, lai jums ir daudz baltu dieniņu. Uz tikšanos kādā kopīgā muzikālā notikumā.”

 “Es gribētu novēlēt daudz laimes Maestro dzimšanas dienā. Galvenais, lai veselība turas, daudz radošu garu, kaut es zinu, ka meistaram šajā laikā netrūkst radošuma un top arvien jaunas un jaunas dziesmas. Mans bērnības sapnis bija uzstāties kopā ar Maestro, esmu ārkārtīgi priecīgs, ka reiz dzīvē kaut kas tāds ir piepildījies,” saka Mārtiņš Kanters, mūziķis.

Mūziķis Ralfs Eilands: “Maestro Raimondam Paulam es vēlu, pirmkārt, sirsnīgus sveicienus. Esmu pagodināts, lepns un priecīgs, ka ar viņu nācies kopā muzicēt, ar viņa svētību izpildīt viņa skaņdarbus koncertprogrammā “Cits Pauls” ar radio bigbendu. Papildus sveicienam vēlētos novēlēt, kas viņam būtu jāizdara un ko daudzi cilvēki novērtētu - vai nu jāizdod sava grāmata par saviem dažādiem stāstiem, vai arī jāuztaisa sava stand up komēdijas tūre!”

 “Dārgais Maestro, es novēlu no sirds savā jubilejā pavadīt to ar pozitīvismu, lai ir nezūdošs radošums. Protams, veselība un pacietība izturēt visus gudros komentētājus,” saka Māra Upmane-Holšteina, mūziķe.

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš: “Man vienmēr ir bijis prieks ar Raimondu satikties, jo es nekad no viņa neesmu dzirdējis liekvārdību vai tukšvārdību, bet ļoti skaidru izteiktu viedokli par lietām, kas varbūt ne katram patīk. Tas vienmēr bija ļoti precīzi, mani viņš vienmēr ir uzmundrinājis.”

Ar Maestro ir sadarbojušies daudzi Latvijā zināmi mūziķi, arī ReTV uzrunātie mākslinieki uzsver, ka komponistam piemīt ļoti laba humora izjūta. “Man ir izdevies uzstāties vienā brīnišķīgā koncertā ar Raimonda Paula dziesmām, diez tās bija mūsu pašu specifiskās aranžijās un interpretācijās. Atceros lielo uztraukumu, zinot, ka klausās aizskatuvē. Kad es nokāpu no skatuves, es gaidīju lielo verdiktu. Viņš sacīja, ka ir ļoti skaisti, tikai tur gandrīz nekā nav no viņa. To es atceros kā spilgtu komentāru,” saka Māra Upmane-Holšteina.

 “Es vienu dienu gāju pa Vecrīgu, man pretī nāca Maestro. Tanī laikā es filmējos Andreja Ēķa filmā “Blēži”, es viņam māju ar roku - sveicināti, Maestro, prieks jūs redzēt. Viņš: “Jā, jā, prieks arī tevi redzēt. Es dzirdēju, ka filmējies Ēķa filmā “Blēži”.” Es piekritu. Uz ko viņš atbildēja: “Zini, ja es neuzzvanīšu Andrejam, tev nekāda labā loma nebūs.”,” stāsta Eilands.

 “Man vismīļākie brīži ir tad, kad atrodamies uz skatuves un reizēm padod kādu joku, tad Maestro to pārķer, beigās izvēršas par jauku un kopīgu pasmiešanos. Noteikti vēl mīļāki brīži ir bijuši, kad mēs vienkārši kā divi normāli cilvēki - bez jebkādām mūzikas sarunām - esam sēdējuši un dzēruši kafiju, runājuši par dzīvi, par dabu, kultūru, politiku, kur Maestro ir ļoti izcils sarunu biedrs,” stāsta Mārtiņš Kanters, mūziķis.


Foto: Raimonds Pauls, Facebook