Nākamnedēļ sāksies atsevišķu biļešu tirdzniecība uz pasaules hokeja čempionāta spēlēm Rīgā

Sākot ar 12.decembri, pārdošanā nonāks vienu spēļu biļetes uz 2023.gada pasaules hokeja čempionāta spēlēm Rīgā, ceturtdien ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Jebkurš līdzjutējs jau pirmdien varēs iegādāties spēļu biļetes uz visiem B apakšgrupas mačiem un diviem ceturtdaļfināliem, kuri tiks aizvadīti Rīgā, vēsta LHF.

Biļetes uz atsevišķām spēlēm Rīgā varēs iegādāties līdz pat turnīra beigām B apakšgrupā un diviem ceturtdaļfināliem.

Spēļu biļetes trešajā kategorijā "Arēna Rīga" varēs iegādāties, sākot no 9 eiro. Tāpat biļetes varēs nopirkt gan otrajā, gan pirmajā kategorijā. Tur cenas svārstīsies no 19 līdz 135 eiro par vienu apakšgrupas spēli.

Uz Latvijas izlases spēlēm būs pieejamas biļetes arī ceturtajā kategorijā jeb stāvvietā. Šīs biļetes varēs iegādāties ne ātrāk kā nākamā gada martā. Biļetes uz Latvijas spēlēm šajās vietās maksās 25 eiro.

Līdz 4.novembrim biļetes uz mačiem Rīgā varēja iegādāties, piedaloties biļešu izlozē. Tikmēr publiskā dienas biļešu tirdzniecība uz Rīgas spēlēm bija pieejama no 21.novembra. Gan biļešu izloze, gan dienas biļešu pārdošana Rīgā ir oficiāli noslēgusies.

Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ aprīlī Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) atņēma Krievijai tiesības rīkot 2023.gada pasaules hokeja čempionātu Sanktpēterburgā, un vēlāk tika apstiprināts, ka čempionātu rīkos Rīga un Somijas pilsēta Tampere.

2023.gada pasaules čempionāts hokejā notiks no 12. līdz 28.maijam.

Tamperē, Somijā publiskā dienas biļešu tirdzniecība startēja 21. novembrī. Vienu spēļu biļešu tirdzniecība Tamperē uzsāksies nākamā gada sākumā.

Lielākais ziemas sporta veida forums, kuru kopīgi rīkos Tamperē, Somija un Rīga, Latvija, norisināsies no 2023. gada 12. līdz 28. maijam.Foto: Freepik