“No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” 10. raidījumā ciemosimies Ērberģē

Raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši: Sēlija – identitāte” 10.raidījumā ciemosimies Ērberģē – Sēlijas ciemā, kas atrodas Aizkraukles novadā un var lepoties ar leģendām apvīto Ērberģes muižu.

Ar muižu un tās vēsturi plašāk iepazīstinās Elmārs Vectirāns, kurš viesus parasti sagaida kā barons Hāns, baronese Marija jeb Silvija Lisovska stāstīs par muižas gidiem un to, kā tapa ideja gidiem tēlot muižkungus, savukārt Zeltīte Odiņa iepazīstinās ar Ērberģes ikdienu.

Vidusdaugavas televīzija skatītājus iepazīstina ar jaunu raidījumu ciklu “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte”, kas ietver 12 videostāstus, katrā aplūkojot kādu no Sēlijas iedzīvotāju kopienām. Raidījumu ciklā varēs iepazīt: Dvieti, Bebreni, Kaldabruņu, Medumus, Birkineļus, Subati, Anceni, Gārseni, Leimaņus, Ērberģi, Pilskalni un Elkšņus. Sēlijas apceļošanā skatītājus pavadīs enerģiskā un harizmātiskā raidījumu cikla vadītāja Anda Svarāne, kura pati ir īsta sēliete – amatniecības centra “Rūme” keramiķe, mākslas pedagoģe, biedrības “Sēļu pūrs” līdere un sēļu tradicionālās mūzikas grupas “Krāce” dziedātāja no Zasas. 

10.raidījums būs skatāms:

ReTV kanālā otrdien, 7. martā, pulksten 19:25, ar atkārtojumiem 8.martā pl.12:00 un 12.martā pl.16:00;

Vidusdaugavas televīzijas kanālā ceturtdien, 9.martā, pulksten 19:30 ar atkārtojumiem plkst. 20:30, 21:30, piektdien, 10.martā, ik stundu no plkst. 8:30 līdz 18:30, kā arī 11. un 12.martā plkst. 11:30, 16:30 un 21:30.

Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast portālā www.jekabpilslaiks.lv, youtube.com/vdtvsizeti, facebook.com/jekabpilslaiks un citu sociālo tīklu profilos.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “No Piena ceļa nākuši. Sēlija – identitāte” saturu atbild SIA “Vidusdaugavas televīzija”. 

#SIF_MAF2022