Radi ikdienu par svētkiem ar GARDU MUTI zelteriem

Šī vasara ir pelnījusi, lai katra diena būtu svētki! Svētki, kuros svinēt rītausmu un saulrietus, lietavas un veldzējošus vakarus, svinēt dzimšanas dienas un atkal satikšanās. Svinēt dzīvi, jo laime slēpjas nevis lielās lietās, bet ikdienišķos priekos. Tāpēc GARDU MUTI ir radījuši zelterus no tikai Latvijas laukos un dārzos ievāktu augļu un ogu sulas, lai svētku svinēšana būtu īpaša.

Latvija ir bagāta ar dabas veltēm. Te izaug zeltainākās cidonijas, kraukšķīgākie rabarberi un kārdinošākās upenes.

Mums kopjot un lolojot tīras Latvijas garšas, to sula pārtop dzirkstošos zelteros. GARDU MUTI zelteri ir darināti tikai no Latvijas laukos un dārzos ievāktām ogām un augļiem, kas ir gan cilvēku rokām, gan sirdi radīta vērtība.  

GARDU MUTI dzirkstošie sulas dzērieni top Valmiermuižas alus darītavas paspārnē. To lielākā iedvesma ir Latvijas daba un Latvijas zemnieki, jo visi spirdzinājumi radīti vienīgi no Latvijas dārzu veltēm. Dzērienu sastāvā ir tikai sula, ūdens, nedaudz cukura. Nekā lieka! Visiecienītākā garša GARDU MUTI zelteru ģimenē arvien ir bijusi skābenais Latvijas bio cidoniju zelteris, rabarberu zelteris un nu jau mūsu visu sirdis iekarojušais Latvijas upeņu zelteris. 

Svētkiem par godu GARDU MUTI radījuši Latvijas bio cidoniju un rabarberu zelteri svētku pudelē un “Tutas” svēku dzērienu. Zelteris, kas nesatur nedz mākslīgus saldinātājus vai aromatizētājus, nebēdnīgi iedzirkstīs gan bērnu, gan pieaugušo acīs, atstājot jau tik ļoti iemīļotā cidoniju zeltera un mīlestības pēcgaršu uz mēles. 

Visus šos spirdzinājumus var iegādāties Valmiermuižas alus tirgotavās pie alus brūža Valmiermuižā un Rīgā, Aristīda Briāna ielā 9a, kā arī Āgenskalna tirgū. 

Latvijas dabas iedvesmoti, GARDU MUTI rada arvien jaunus veldzējumus, ceļot gaismā sen aizmirstas un radot pavisam jaunas garšas. Vairāk uzzini mājas lapā gardumuti.lv vai iegādājies tos e-tirgotavā www.valmiermuiza.lv.