Raidījuma “Meža stāsti” jaunā sezona no 31. oktobra kanālā ReTV

Televīzijas režisora un žurnālista Armanda Tripāna veidotais raidījums “Meža stāsti” ir stāsts par Latvijas “plaušām” – mežiem. Par cilvēkiem, kuri savu dzīvi ir saistījuši ar “dabas māti”. Septiņi stāstnieki, septiņi dzīvesstāsti un viens vienojošais faktors – māte daba. “Meža stāstu” komanda ir bijusi Latvijas nomaļākajos mežu biezokņos. 

Raidījuma galvenais virzītājspēks ir stāstnieks. Cilvēks, kurš savu arodu ir savienojis ar mežu. Galvenais raidījuma mērķis bija izprast visu profesiju pārstāvjus – folkmūziķis, zinātnieks, mežu pētnieks, mežsaimnieks, mežu ugunsdzēsējs, ozolkoka galdniece, brīvdomātājs un skolēns, kurš 13 gados tīra meža upes.

Dokumentālā raidījuma “Meža stāsti” autors ir Armands Tripāns, un šī ir pirmā sezona, kuras pirmizrāde notiek kanālā ReTV. 

Pirmajā sērijā Aneta Rulle iepazīstinās ar savu stāstu. “Tēti, te kādreiz būs māja, skola un darbs.” Tas bija sākums Anetas ģimenes stāstam par dzīvi savā sētā un pašu uzņēmumā. Nomaļā vietā, Kurzemes pusē pie Remtes ezera, top pasaulē pieprasīti ozolkoka galdi. Viņiem nebija priekšzināšanu. Tikai liela vēlme darīt pašu rokām. Ozols ir viņu pamats. Sētā, kur paši uzbūvējuši namiņu, kur pārlaist rudens baura laiku, un ozols, kas ražotnē iegūst jaunu dzīvību. Šis stāsts būs par vērtībām 400 gadu garumā. Par dēļiem, un tomēr – par saknēm, kuras mūs padara par latviešiem.

Raidījuma “Meža stāsti” piektā sezona otrdienās, no 31. oktobra, plkst. 20.25 kanālā ReTV.