“Smiltenes piens” - uzņēmums ar vairāk kā gadsimtu senu vēsturi

AS “Smiltenes piens” ir uzņēmums ar vairāk kā gadsimtu senu vēsturi, izkoptām piena pārstrādes tradīcijām un nepārtraukti augošu meistarību. Esam kļuvuši par vienu no pieciem lielākajiem piena pārstrādātājiem un TOP1 siera tirgotāju Latvijā. 

Ik gadu vairāk kā miljons eiro tiek investēti uzņēmuma attīstībā - inovācijās, digitalizācijas un automatizācijas iekārtās. Pēdējā gada eksporta pieaugums pārsniedz 60 procentus. 

Augstu kvalitāti nodrošina izcila darbinieki Vidzemes un “Smiltenes piens” lokālpatrioti.

Smiltenes biezpiena tortes un kūkas vēl arvien ir nepārspēts veiksmes stāsts kurā apvienota elegance, tradīcijas, kvalitāte un klasiskas vērtības.

 Lai radītu patiesi izcilas kūkas nepieciešami daži priekšnosacījumi, kurus neesam mainījuši kopš laika, kad Smiltenes biezpiena tortes apbūra Latvijas saldummīļus. Mūsu tortes tiek radītas ļaujoties fantāzijai, pētot pasaules Gourmet modes tendences un nepārtraukti eksperimentējot. Jaunas tortes dzimšanas procesā tiek vairākkārt testēta, papildināta un degustēta katra kūkas kārta. Tortes pamatni var veidot braunija, šokolādes, sviesta vai piparkūku drumstalu biskvīta pamatnes. Taču eleganci tām piešķir  izcili maigs biezpiena vai viegls svaigā siera un bagātīgs putukrējuma pildījums, kas pārklāts ar satriecošu citronu, ķiršu, melleņu, aveņu vai sāļās karameles glazūru. 

Šīs tortes vēl joprojām ir “Smiltenes piens” meistaru roku darbs. To gatavošanas procesā maksimāli daudz tiek izmantotas dabīgas, vietējās izcelsmes sastāvdaļas, netiek izmantoti konservanti, garšas pastiprinātāji un mākslīgie uzlabotāji.

Lai biezpiena tortes un siera kūkas būtu iespējams baudīt it visur – kafijas pauzē, īsā sarunā ar kolēģi, piknikā, svinot dzimšanas dienu skolā vai bērnu dārzā, esam radījuši kūku MINI versiju. Tā ir viena 110g liela porcija kurā ir tieši tik daudz, cik kārojas!  


https://smiltenespiens.lv/

https://www.facebook.com/SmiltenesPiens

https://www.instagram.com/smiltenes_piens/

https://www.linkedin.com/company/smiltenespiens/