Garšas ceļojums caur tradīcijām un inovācijām

Iļģuciema alus darītava ir vairāk nekā tikai alus ražotne - tā ir alus mantojuma sargātāja, kur tradīcijas saplūst ar modernitāti, radot garšas brīnumus, kas iepriecina jebkuru dzērienu baudītāju.

Rūpnīcas – alus darītavas „ILGEZEEM” vēsture aizsākās 1863. gadā, kad to uzbūvēja vācieši. Pašlaik, 21. gadsimtā, tā ražo produkciju, ko tik ļoti ir iecienījuši Latvijas iedzīvotāji. No 19. gadsimta līdz pat šodienai rūpnīca ražo arī iesala ekstraktu. Veiksmīgi esam apguvuši dabīgi raudzētā kvasa ražošanu.

A group of men standing next to a truck

Description automatically generated

19 gadu laikā mūsu ražotais kvass un iesala dzērieni ir ieņēmuši stabilu vietu Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Vācijas iedzīvotāju iecienītāko dzērienu vidū.

KVASS. Mūsu ražotie kvasi ir iegūti dabīgu produktu raudzēšanas procesā, ir BEZ konservantiem, pasterizēti. Kvass ir barojošs, tā enerģētiskā vērtība ir 100 kJ/100 g, satur daudz B grupas vitamīnu. Iecienītākie Iļģuciema ražotie kvasi ir - Kvass Orģinālais, Kvass Nefiltrētais, Kvass Porter.

IESALA DZĒRIENI. Iļģuciema veselības iesala dzēriens izgatavots no rudzu un miežu iesala. Dzērienu gatavo pēc īpašas, rūpnīcā izstrādātas tehnoloģijas. Atvēsināta „Veselība” labi veldzē slāpes un atspirdzina, mazina spriedzi un tonizē. Dzēriens ir labs papildinājums pusdienu galdam, tas ir salds un garšo bērniem. Dzēriens nesatur mākslīgās aromatizējošas vielas, krāsvielas un konservantus. Iesala dzērieni ir lielisks enerģijas avots, satur aminoskābes un saglabā visus vērtīgos vitamīnus. Iesala dzērieni ir īpaši ieteicami sportistiem, kā dabīgi enerģētiķi un slāpju veldzētāji.

A group of bottles of liquid

Description automatically generated

Papildus kvasam un iesala dzērieniem, ražojam arī “Sulunādi” – dabīgus, gāzētus, sulu saturošos dzērienus, iesala ekstraktu, kvasa koncentrātu, austākā labuma tomātu mērces un daudz citus veselīgus, gardus un ikdienā lietojamus produktus. 

ALUS. Pēc vairāk kā divdesmit piecu gadu pārtraukuma pie pircējiem atgriežas Iļģuciema dzērienu rūpnīcas klasiskā lagera tipa alus sērija. Mūsu klasiskā lagera sērija sniedz autentisku un atsvaidzinošu pieredzi, atspoguļojot mūsu rūpnīcas meistarību un aizrautību alus darīšanā.A close up of a bottle

Description automatically generated

Iļģuciema alus ražotnes gods un lepnums - Medalus - Tas ir kā garšas triumfs, kas baudāms katrā malkā. Mūsu medalu ir pelnījuši alus cienītāji, kuri novērtē mūsu aizraujošos garšas eksperimentus un tradīciju uzticamību.Šo alu gatavo pēc tradicionālās gaišā alus receptes, pievienojot dabīgo ziedu medu, kas alum piešķir viegli saldenu garšu. Kopš seniem laikiem alu, kam pievienots medus, sauc par reibinošo medu.

Kas padara mūsu alu tik īpašu? Mūsu aizraujošais alus darīšanas process no sākuma līdz beigām garantē pārsteigumus ikvienā glāzē. Mūsu alus darinātāji, no paaudzes paaudzē, rūpīgi attīsta katru ražošanas soli, lai nodrošinātu, ka katrs malks ir kā mākslas darbs.

Izbaudi Iļģuciema Alus Darītavas stāstu, gaidīsim mūsu ražotnes veikalos un dodies garšas ceļojumā caur laiku un tradīcijām kopā ar mums!


Jūsu “ILGEZEEM”.