Valdība spriedīs par iespēju nodrošināt iedzīvotājus ar trešo pošu saņemšanu

Valdība spriedīs par iespēju Covid-19 papildu poti nodrošināt jebkurai personai. Ko par to domā Vidzemes iedzīvotāji?

 “Jā, būtu, ja to vajadzēs. Tādēļ, ka svarīgāk pirmkārt ir veselība, pārējo veselība, tuvinieku veselība un tas, ka mēs ātrāk atgriežamies normālos apstākļos, lai viss paliek vismaz kā tagad, kad varam visu darīt un strādāt,” pauž cēsniece Iveta.

 “Es uzticos vairāk zinātnei, nekā politikai vai kādiem citiem aspektiem. Latvijā ir stipra medicīna, es uzticos medicīnas darbiniekiem. Ja man liks, tad es bez šaubām pieņemšu arī trešo poti, divas man ir,” saka Andrejs, valmierietis.

 “Jā, kāpēc ne? Es jau esmu dabūjusi, kāda vaina, bez nekādām problēmām. Man problēmu nav, man visa ģimene ir izpotēta, mēs visi esam par vakcīnu, lai vīruss ātrāk aizietu prom un lai nebūtu jāslimo,” pauž Ilona, valmieriete.

“Jā, droši vien. Man tagad ir jau pirmā, drīz būs otrā, kāpēc gan ne trešo? Jā, es būtu gatavs,” saka cēsnieks Ernests.

Bet ir arī cilvēki, kas nevēlētos saņemt trešo poti pret Covid-19.

 “Es vēl neesmu saņēmusi nevienu, droši, ka trešo tad arī ne. Pagaidām man nav nepieciešams,” atzīst valmieriete Līva.

“Nē, es jau izgāju divas potes, kaut kā nē. Tāpat slimos ar visām tām potēm. Es ziņās klausos, ka ar tām potēm pat slimo cilvēki vairāk, tā kā negribētos,” skaidro Ilze, valmieriete.

 “Nē, nekādā gadījumā. Es saņēmu otro poti, man viss ir slikti. Nē, nē, nē, nekādā gadījumā,” pauž valmieriete Zane.

Latvijā kopumā ar Covid-19 inficējušies 143 800 cilvēki. Latvijā pilnībā vakcinēti ir 768 tūkstoši iedzīvotāji, kas ir 40% kopumā no iedzīvotājiem. 


Foto: Freepik