Dabas veltes – īsts gardums visu gadu!

Ģimenes uzņēmuma darbošanās ar Latvijas dārzos un mežos augušām dabas veltēm aizsākās pēc nejauša piedāvājuma apsaimniekot 1ha upeņu lauku. No 2004.gada uzņēmums ir izaudzis no ogu primārās audzēšanas līdz ogu pārstrādei. 

Uzņēmuma ražoto produkciju var iegādāties mazumtirdzniecības veikalos (veikalu saraksts mājas lapā www.cietaisrieksts.lv), kā arī veicam privātas piegādes mūsu klientiem.

Kopš 2020.gada augusta dabas dotos vitamīnus ir iespējams pasūtīt ar e-veikala starpniecību. Pasūtījumu nogādāsim līdz Jūsu namdurvīm.

Bagātini savu maltīti ar gardām un veselīgām pašmāju dabas veltēm! "Cietais rieksts" piedāvājumā atradīsi saldētas ogas, sulas un sorbetus, kā arī kaltētas vai kaltētas maltas dārza un meža ogas, ko izmantot dažādu konditorejas izstrādājumu vai veselīgo smūtiju pagatavošanai, kaltētas vai marinētas gailenes, kas rudens sēņošanas burvību ļaus baudīt kā ziemā, tā agrā pavasarī, kaltētus ābolus brīžiem, kad sagribas našķoties, kā arī dažādas tējas siltam baudījumam. 

Mūsu galvenās vērtības ir Latvijā audzēts un ražots produkts, kvalitatīvs produkts, kā arī klienta vēlmes, ko vienmēr iespēju robežās īstenojam.

SALDĒTAS OGAS

Ogas tiek ievāktas Latvijas mežos un laukos. Pēc pārstrādes ogas pie klinetiem nonāk tīras, birstošas un gardas. 100% roku darbs. Ogas klientiem tiek piedāvātas sākot ar 200g maziem iepakojumiem līdz pat 20kg lieliem iepakojumiem. 


Saldētas SULAS

Visas piedāvātās sulas ir svaigi spiestas, nepasterizētas un BEZ cukura. Piedāvājumā ir BIO smiltsērkšķu, BIO upeņu, cidoniju, jāņogu, arniju un ābolu sula. Sulas ir saldētā veidā.


KALTĒTAS OGAS (bez cukura)

Ogas tiek kaltētas. Kaltēšana notiek ar siltā gaisa palīdzību, no ogām izvadot lieko mitrumu, līdz mitrums ogas sastāvā paliek mazāk kā 15%. Kaltētās ogas tiek fasētas stāvpaciņās. Kaltētas ogas jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS.

Izmantošana: 

 • Veselīga piedeva jogurtiem, kefīram, tējai, kūkām, 
 • Papildināt konditorejas izstrādājumus (kēksiem, maizē, cepumos utt). 
 • Dažādu mērču pagatavošanai .
 • Dekoriem tortēm.
 • Garšas un vitamīnu papildinājums medum

MALTAS KALTĒTAS OGAS (bez cukura)

Sastāvs: : kaltētas maltas ogas. Ogas tiek kaltētas, līdz mitruma līmenis ogās ir mazāks par 15%. Izkaltētās ogas tiek samaltas. Maltās ogas tiek fasētas papīra stāvpakās. Maltas kaltētas ogas jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS

Izmantošana:

 • garda un veselīga piedeva jogurtiem, kefīram, biezpienam vai svaigajiem kokteiļiem. 
 • Produktu var izmantot gaļas un zivju marinēšanā, dažādu mērču pagatavošanai. 
 • Konditorejā – keksos, maizē, vafelēs, cepumos, pankūkās utt.
 • dabīgu krāsvielu un veselīgu piedevu krēmiem un dekoros tortēm.
 • Garšas un vitamīnu papildinājums medum
 • Ādas skribju pagatavošanai mājas apstākļos (it īpaši smiltsērkšķu pulveris)


Mājas ogu tēja

Sastāvs: Jāņogas, upenes, zemenes. Ogas tiek izkaltētas. Izkaltētās ogas tiek samaltas. Samaltās ogas tiek fasētas tējas maisiņos, kas savukārt ievietoti EKO kārbiņās. Katrā kārbiņā ir 20gb tējas maisiņi. Tējas maisiņi jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS

Meža ogu tēja

Sastāvs: mellenes, dzērvenes, brūklenes. Ogas tiek izkaltētas. Izkaltētās ogas tiek samaltas. Samaltās ogas tiek fasētas tējas maisiņos, kas savukārt ievietoti EKO kārbiņās. Katrā kārbiņā ir 20gb tējas maisiņi. Tējas maisiņi jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS

Lāceņu tēja.

Sastāvs: lāceņu kauslapiņas. Lāceņu kauslapiņas tiek izžāvētas. Izžuvušās lāceņu kaslapiņas tiek samaltas un fasētas tējas maisiņos. Tējas maisiņi ievietoti EKO kārbiņā. Katrā kārbiņā ir 20gb tējas maisiņu. Tējas maisiņi jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS


KALTĒTI ĀBOLI

Sastāvs: kaltēti āboli. Āboli tiek audzēti un ievākti Latvijā. Āboli tiek sagriesti plānās šķēlītes ar visu mizu un kaltēti. Kaltēti āboli fasēti papīra stāvpakās. Kaltētu ābolus jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS


KALTĒTAS GAILENES

Sastāvs: kaltētas gailenes. Gailenes tiek ievāktas Latvijas mežos. Sēnes tiek tīrītas un šķirotas. Kaltētas gailenes tiek ievietotas EKO kārbiņās. Kaltētas gailenes jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS. Izmantot var dažādu ēdienu pagatavošanai.


MALTAS KALTĒTAS GAILENES

Sastāvs: : kaltētas maltas GAILENES. Gailenes tiek kaltētas, līdz mitruma līmenis ir mazāks par 10%. Izkaltētās gailenes tiek samaltas. Maltās gailenes fasē papīra maisos. Maltas kaltētas gailenes jāuzglabā slēgtā iepakojumā. 100% ROKU DARBS

 • Produktu var izmantot gaļas un zivju marinēšanā, dažādu mērču pagatavošanai, piedeva zupām un krēmzupām.


Marinētas sēnes.

Produkta sastāvs: gailenes 210g, ūdens, ābolu etiķis, krustnagliņas, smaržīgie pipari, sāls, ķiploki, laurlapas, dilles. 

Produkts ieguvis ZELTA apbalvojumu Latvijas pārtikas produktu garšas konkursā „Novada garša” 2020.

https://cietaisrieksts.lv 


Facebook: Cietais Rieksts

Instagram: siacietaisrieksts