No saimniecības līdz šķīvim

Esam pārliecināti, ka esam tas, ko ēdam, ne gluži tiešā nozīmē.... steiki, pelmeņi vai pankūciņas ar liellopa gaļu, bet viedi, enerģiski, kvalitatīvi, skaisti, stipri, auglīgi, jo pārtikā lietojam izcilos Liellopu gaļas produktus no StoresDelikateses.

Esam Valmieras novada, Brenguļu pagasta zemnieki un mājražotāji. Pārstrādājam savā saimniecībā izaudzēto liellopu gaļu.

Vasarā STORU govis ēd ganību zāli, ziemā skābsienu un sienu- simtprocentīgu zāles barību, kas izaugusi bioloģiski sertificētajās pļavās. Audzējam tīršķirnes Šarolē šķirnes liellopus, kuriem gaļa ir ļoti garšīga un tā satur D vitamīnu, B6 Vitamīnu, Magniju, Kalciju un Dzelzi. Tā ir bagātīgs olbaltumvielu jeb proteīna avots ar mazu tauku saturu! Tas ir vienreizēji iegādāties svaigu gaļu no audzētāja, kā teikt from Farm to Fork... No saimniecības līdz šķīvim. Tā ir kvalitātes garantija. Produkts vienmēr būs svaigs.

Mēs piedāvājam dažādus steikus, gulašu, šķiņķus, ribiņas, malto gaļu , lāpstiņu ar kaulu, Osso Bucco. Izstāstīsim kā katru gabalu pagatavot. 

Piedāvājam arī ”Ļoti garšīgos pelmeņus”. Kapēc ļoti garšīgie pelmeņi? Tāpēc ka ilgi lolota recepte, testēta un pārtestēta kamēr atrasta īstā ... Tā garšīgā kura garšo gan bērniem gan pat tiem, kuri need pelmeņus!

“Burgerkotletītes” ir mūsu Bestsellers. Padomā tikai, izvelc no saldētavas uzmet uz karstas pannas, čaks čaks un kārtībā. Servē ar dārzeņiem vai rīsiem ,vai taisi burgerus. Var arī likt uz grilla un grillēt. Sulīgas mīkstas mmmm..

“BurgerPankūciņas” ar liellopa gaļu. Garšu spēle salds plus sāļš un vēl, ja ar skābo krējumu... es nezinu cik tādas var apēst vienā rāvienā...

“Pastētīte Mēli var norīt” pavisam jauns produkts, bet jāēd piesardzīgi ,ka tiešām mēli nenorij.

Savu produkciju tirgojam katru ceturdienu Valmieras vakara Reko tirdziņā. Facebook Pieseko Reko Valmiera pasūti tur, ko vēlies un nāc ceturdienas vakarā pakaļ. Ļoti ērti.

Varat arī braukt uz saimniecību iepirkties, nav tālu Brenguļu pagastā, garām Brenguļu alum . Kā teikt divi zaķi ar vienu šāvienu.

Pievedu arī līdz slieksnim Valmierā un Rīgā.

Kontakti: Maija Zvirbule 29101568