Košas un jautras vārda dienas dāvanas Jāņos

Gandrīz ikvienā draugu lokā būs kāda Līga vai Jānis, kas godpilni atzīmē savu vārda dienu vislatviskākajos un gada gaidītākajos svētkos - Jāņos jeb Līgo svētkos. Katru gadu 23. un 24. jūnijs visos Latvijas nostūros kļūst par zaļiem un košiem svētkiem, kad visi brien pļavā, rotājas ar smaržīgiem vainagiem un izvēlas tradicionālus gardumus savam svētku galdam. 

Ja jums ir jādodas ciemos un jāsarūpē vārda dienas dāvanas Jānim vai Līgai, aicinām izlaist tradicionālo veikalu un interneta ķemmēšanu, bet tā vietā izvēlēties jautras Līgo dāvanas, kas sniedz neaizmirstamas emocijas un iespaidus. Tās ir sajūtu dāvanas, kuru saņēmējam ir unikāla iespēja ne vien kvalitatīvi pavadīt savu brīvbrīdi, bet, iespējams, iegūt arī jaunu aizraušanos. 

Piedāvājam 10 tematiskas dāvanas Jānim un Līgai. 


5 aizraujošas Jāņu dāvanas Jānim:


Piedzīvojuma brauciens ar bagiju vai kvadraciklu

Vīrieši vienmēr ir bijuši par sprīdi azartiskāki nekā sievietes. Uzdāviniet 30 minūtes tīra adrenalīna Jānim, kas trauksies pāri pļavām, bezceļiem un mežonīgām trasēm ar jaudīgu kvadraciklu vai speciāli aprīkotu bagiju.


Relaksācija alus vannā

Alu drīkst ne tikai baudīt, bet arī tajā peldēties! Alus karstajai vannai ir daudz pozitīvu īpašību, tajā skaitā pamatīga deva dzīvesprieka un optimisma. Baudot aromātisko alus vannu, var izbaudīt arī kausu alus!


Pirts rituāls ar pirtnieku

Kas neiet vasarā pirtī, tam daudz vairāk kož odi! Joki mazi, jo pirts patiesi attīsta labsajūtu un ceļ spārnos, dāvinot pirts apmeklētājam jaunu enerģijas lādiņu vai neaprakstāmu relaksāciju. Pirtnieks parūpēsies par īpaša rituāla un dabas elementu pieskaņošanu klienta vēlmēm vai vajadzībām.


Nakšņošana Karostas cietumā 

Kuru gan var pārsteigt ar nakšņošanu viesnīcā? To, kas vēl nav nakšņojis Karostā! Tas ir vienīgais tūristiem atvērtais cietums Eiropā, kurā ir iespējams ne vien pārnakšņot, bet arī baudīt “īpašas” izklaides programmas, ekskursijas un neparasto cietuma maltīti.


Karikatūra 

Jānim piemīt lieliska humora izjūta? Tad viņam noteikti piestāvēs T-krekls vai mini-kanva ar personalizētu karikatūru, atklājot viņa rakstura foršākās īpašības humoristiskā stilā. Viennozīmīgi, šī dāvana ierindosies starp TOP 5 oriģinālākajiem pārsteigumiem - šādas dāvanas Jānim paliks labā atmiņā.


5 patīkamas Līgo dāvanas Līgai:


Vasarīga fotosesija

Ikviena sieviete novērtēs kvalitatīvas, elpu aizraujošas bildes ar sevi kā centrālo tēlu. Vasarīga fotosesija pļavā, pilsētas dunā vai jūras krastā ir viena no romantiskākajām dāvanām, kuru var pasniegt ikvienai Līgai.


Acis kā mākslas darbs

Katram cilvēkam ir neatkārtojams un unikāls acs radzenes raksts un krāsa, tāpēc cilvēka acs var kļūt pat oriģinālu mākslas darbu, kas moderni papildinās mājokļa interjeru. Ar īpašu fototehniku iespējams uzņemt detalizētu un skaidru acs fotouzņēmumu, kas var pārtapt par gleznu vai kanvu.


Izjāde ar zirgu

Atrašanās zirga mugurā dāvā brīvību, kustību un pārsteidzoši labi atbrīvo no drūmām domām. Auļošana zirga mugurā pa ziedošu pļavu rada pozitīvu saviļņojumu, palīdz atvērties mežonīgam, bērnišķīgam un tīram priekam. Ieprieciniet Līgu svētkos, dāvinot sajūsminošu kontaktu ar fantastisku dzīvnieku!


Astrologa konsultācija

Sievietēm patīk noslēpumainas un intriģējošas lietas, un astroloģija ir viens no tematiem, kas liek viņu acīm iemirdzēties. Individuālā konsultācija var būt gan izklaidējoša rakstura apmeklējums, gan arī svarīgu dzīves līkloču atklāsmju gūšana. 


Pikantas dāvanas

Iekurt ugunskuru var ne vien Jāņos, bet arī sirdīs! Pieaugušajiem pikantām izjūtām noderēs dāvanu karte erotiskās tematikas veikalā. Par TO neviens nerunā skaļi, bet domā gan! Pārsteidzoša un pikanta dāvana Līgai (un arī Jānim), vārda dienas svētkus sagaidot vai pavadot.


Pēdējā brīža dāvanas Līgo svētkos - jūsu glābējzvans

Izvēloties dāvanas pēdējā mirklī, noteikti jāpiedomā pie iesaiņojuma un pasniegšanas, lai neizskatītos, ka jūs patiešām esat aizmirsuši par Līgu un Jāni un veikli "izsprukuši sveikā" no neveiklās situācijas, iegādājoties kādu tipisku dāvanu veikalā, kas trāpījies pa ceļam. Tas, kas vislabāk noder šajā gadījumā, ir online dāvanu kartes ar garu derīguma termiņu - 1 gads.


Lieliska Dāvana tiešsaistes katalogā atradīsiet līdz 2500 dažādām dāvanām jebkurai gaumei, stilam, vecumam, hobijam un dzīves notikumam. Turklāt “Lieliska Dāvana” lojalitātes programma jūsu kontā uzkrāj 5 vai 10% no katra pirkuma summas, ko izmantot nākamajam pirkumam. Tie noderēs, piemēram, meklējot Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem. 


Lai lustīga līgošana, krāšņas emocijas un skanīgas balsis!


Mājaslapa: https://www.lieliskadavana.lv/

Facebook: https://www.facebook.com/LieliskaDavana