14 trakas vecpuišu ballītes idejas adrenalīna kāriem vīriešiem

Labi sarīkota vecpuišu ballīte ir daudz vairāk nekā vienkārša draugu grupas sanākšana un glāzes pacelšana par godu topošajam vīram. Tā ir mazs mākslas darbs, kas, ja labi izplānots, paliks līgavaiņa atmiņā uz mūžu. Taču izplānot aizraujošu ballīti vecpuisim, kurš ikdienā sastopas ar gana trakiem piedzīvojumiem, piemēram, strādājot ekstrēmā darbā par ugunsdzēsēju vai armijnieku, var būt sarežģīti, jo ikdienā viņš jau izbauda lielu adrenalīna lādiņu, kuru var būt grūti pārspēt. Tomēr variantu ir! Lasi rakstu un uzzini jaudīgas un aizraujošas vecpuišu ballītes idejas atmiņā paliekošām svinībām!

Foto: Pexels.com 

Vecpuišu ballītes plānošana

Vecpuišu ballīte jāplāno laicīgi, lai nodrošinātu veiksmīgu, labi organizētu pasākumu un izvairītos no lieka stresa. To parasti plāno vedējtēvs, kāds uzticams draugs vai apvienoti visi vecpuišu ballītes dalībnieki kopā. Lai vecpuišu ballīte izdotos veiksmīgi, ļoti svarīgs ir arī viesu saraksts, kurš atšķirsies atkarībā no vecpuiša vēlmēm. Lai gan dažkārt topošais vīrs vēlas pats izskatīt vecpuišu ballītes idejas un piedalīties savas ballītes plānošanā, ir svarīgi pirms pasākuma detaļu organizēšanas vienoties tieši par to, cik iesaistīts ballītes plānošanā līgavainis vēlās būt, lai iespējams izveidot pārsteiguma momentus - jo vecpuišu ballīte bez pārsteigumiem un intrigas nebūtu vecpuišu ballīte.

Foto: Freepik.com

Vecpuišu ballītes detaļas

Kad noskaidrots laiks, vieta un viesu saraksts, ir jāsāk domāt par aktivitātēm. Misija ir lieliski izplānota vecpuišu ballīte un jautri pavadīts laiks ikvienam ballītē iesaistītajam, taču jāatceras, ka galvenajā lomā ir vecpuisis. 

Pārsteigt, iepriecināt un noturēt vecpuisi uzmanības centrā visos vecpuiša ballītes aspektos nav vienkārši, tāpēc smelies iedvesmu tālāk minētajos padomos un pielāgo ballīti tieši Tava drauga personībai, nodrošinot, ka vecpuišu ballīte izdosies neaizmirstama!

 • Pārsteigums pirms ballītes. Kāzu plānošana var būt stresa pilna. Atgādini vecpuisim, ka Tu viņu atbalsti, sūtot kādu dāvanu, piemēram, kasti ar viņa mīļāko dzērienu. Šo var izmantot gan kā žestu atbalsta izrādīšanai, gan kā atgādinājumu, ka drīz sekos vecpuišu ballīte.
 • Vecpuišu ballīte var sākties. Jo vairāk pārsteigumu jo labāk. Ballītes rītā kopā ar pārējiem dalībniekiem “nolaupiet” vecpuisi, ierodieties pēc topošā līgavaiņa viņam nezinot, izdomājiet plānu, kā viņu pārsteigt nesagatavotu, lai radītu pārsteiguma un adrenalīna sajūtu.

Foto: Freepik.com

 • Tematiska vecpuišu ballīte. Izvēlies neparastu un aizraujošu tematiku, kas atspoguļos un sajūsminās topošo līgavaini. Tā var būt filma, profesija, konkrēts mākslinieks, laikmets, vietas vai kas cits. Padomā ne tikai par tērpu vecpuisim un pārējiem dalībniekiem, bet arī par atbilstošām dekorācijām, lokācijām un izklaidēm. 
 • Vecpuiša kostīms. Traka un radoša vecpuišu ballīte sākas ar topošā līgavaiņa kostīmu. Iespējas ir neierobežotas - jo trakāk, jo labāk! Izvēlies vai nu tematikai atbilstošu tērpu vai kaut ko pilnīgi ārpus rāmjiem, ietērpjot vecpuisi parūkā, kleitā, zeķubiksēs vai pat pārvēršot viņu par kādu mīlīgu dzīvnieciņu, piemēram, zaķīti vai kaķīti. 
 • Izaicinājumi vecpuišu ballītes gaitā. Lai piešķirtu papildus jautrību, sagatavotu vecpuisi vīra lomai un nodrošinātu, ka viņš ir uzmanības centrā visa pasākuma garumā, sagatavo izaicinājumu sarakstu, kurš vakara gaitā jāizpilda. Izaicinājumu piemēri - izaicini svešinieku uz roku laušanās cīņu, uzlūdz kādu dāmu vai draugu uz deju, uzņem grupas foto ar nejaušiem cilvēkiem un publicē to, nodziedi kādu dziesmu karaoke.
 • Dalībnieku atmiņu stāsti. Lai radītu sirsnīgu atmosfēru un kavētos atmiņās, lūdz ballītes dalībniekus individuāli teikt tostu par kādu no savām mīļākajām atmiņām ar topošo vīru. Tā ir laba iespēja dalībniekiem veidot ciešāku saikni, kopīgi smieties, atcerēties sen aizmirstus notikumus, kā arī pateikt “paldies” un "Tu esi tik labs draugs" katram ar saviem vārdiem.
 • Kopīgs dziesmu saraksts. Dalībnieki sadarbojoties var izveidot sarakstu ar dziesmām, kas katram atgādina par vecpuisi vai kādu lielisku, kopīgi piedzīvotu notikumu. Šis dziesmu albums tiks atskaņots dienas vai vakara gaitā un raisīs sarunas par izvēlēto dziesmu vai kalpos par ievadu tostiem.

5 vienkārši realizējamas vecpuišu ballītes idejas iekļaujoties mazā budžetā

 1. Šķēršļu trase jeb iesvētības. Vecpuišu ballīte ar šķēršļu trasi, kas simbolizēs līgavaiņa sagatavošanu laulībām. Izveido šķēršļu trasi pagalmā, dārzā vai citur brīvdabā. Iekļauj visu, kas iešaujas prātā! Olu mešana, pumpēšanās, zosu gājiens, reibinoši pārtraukumi, ietīšana tualetes papīrā vai ziepju plēves slidināšanās sacensības. Pārsteidz! Sarežģītības līmenis ir Tavās rokās.
 2. Spēle par vecpuisi. Vecpuišu ballīte ir labs iemesls, lai vēl tuvāk iepazītu savu draugu. Izveido jautājumu un atbilžu spēli ar interesantiem un smieklīgiem faktiem par līgavaini. Spēlē var piedalīties visi ballītes dalībnieki, arī pats vecpuisis, jo iespējams uz dažiem jautājumiem atbildes labāk zina draugi. Spēles mērķis ir noskaidrot, kurš vislabāk pazīst vecpuisi, dalīties ar atmiņām un jokiem, smieties un godināt topošo vīru. Ļauj radošumam plūst, izdomā balvas uzvarētājiem un smieklīgus veidus, kā “sodīt” zaudētājus.
 3. Apsveikuma priekšnesums. Pārsteidz vecpuisi kopā ar pārējiem pasākuma dalībniekiem sagatavojot kādu humora pilnu priekšnesumu, taču, ja iespēja satikties un izplānot vienotu priekšnesumu nav, uzfilmē video, iesaistot arī ģimenes locekļus, topošo sievu un izveidojiet kādu uz mūžu paliekošu dāvanu.
 4. Karaoke. Vecpuišu ballīte ir labs iemesls, lai saliedētos. Izvēlies vecpuiša mīļākos hitus un jaunības dienu dziesmas un kopīgi kaut ko uzdziedat. 
 5. Pinjata. Sajusties kā bērnam un izbaudīt jautrību. Kas var būt labāks par šo? Ļauj vecpuisim ar aizsietām acīm un nūju rokās “dauzīt” pakārtu kasti, lai tiktu pie pārsteigumiem. Kaste var būt pildīta ar uzkodām, bildēm, vēlējumiem vai jebko citu, kas līgavaini varētu iepriecināt vai viņam noderēt laulības dzīvē.

5 vecpuišu ballītes idejas vakara aktivitātēm

Pēc piepildītas dienas tikpat svarīgs ir vakara turpinājums. Apskati vecpuišu ballītes idejas vakara izklaidēm, un izvēlies tās, kuras atbilst vecpuiša interesēm un vēlmēm, lai draugu lokā aizvadītu neaizmirstamu pasākumu!

 1. Ballīšu autobuss. Paaugstini vakara noskaņu ar braucienu pa pilsētu. Vecpuišu ballīte ar ballīšu autobuss nodrošinās neaizmirstamu piedzīvojumu, kas ļaus apvienot apskates objektus, sentimentālas lokācijas ar kokteiļiem un izklaidi.
 2. Spēļu vakars. Kazino apmeklējums spēļu mīļiem var būt aizraujoša un adrenalīna pilna aktivitāte. Taču, ja prasās kaut kas nedaudz mierīgāks, uzrīko savu džeku vakaru mājās ar pokeru un dzērieniem.
 3. Atmiņu karte. Vecpuišu ballīte ar personalizētu bāra pastaigu. Izveido sarakstu ar pāris restorāniem, bāriem, klubiem, kuros vecpuisis mīl paviesoties, un kuri iezīmē viņa dzīvē svarīgus notikumus, tādējādi kopīgi daloties atmiņās par dzīvē piedzīvoto.

Foto: Pexels.com

 1. Dabas baudītājiem. Ja vecpuisis labprātāk pavadītu laiku ārpus telpām, jāuzrīko vecpuišu ballīte ar brīvdabas nakts piedzīvojumiem. Piemēram, nakts pārgājienā pa mežu, kurā izmantojiet dūmu sveces un iemācieties orientēties naktī vai nakts laivu braucienu pa upi vai ezeru.
 2. Veču pirts. Ja dienas plāns ir traku izklaižu un emociju pilns, ir vērts vakara izklaidei apsvērt mierīgāku atpūtu, piemēram, noīrēt pirts namiņu ar kublu un atslābināties pēc garās dienas.


4 adrenalīna piesātinātas vecpuišu ballītes aktivitātes

Lai vecpuišu ballīte izdotos enerģijas un adrenalīna pilna, kā arī patiesi neaizmirstama, ir vērts apsvērt izklaides parku piedāvātās vecpuišu ballītes idejas. Tādā veidādalībnieki var stiprināt savstarpējās attiecības, izbaudot ekstrēmus piedzīvojumus un radīt vienreizējas atmiņas, padarot jebkuru vecpuišu ballīti par patiesu piedzīvojumu.

Reball

Reball ir moderna, aizraujoša un dinamiska aktivitāte, kā arī inovatīva alternatīva peintbolam, kas nodrošinās, ka vecpuišu ballīte būs adrenalīna pilna. Reball spēles laikā izmanto speciālas, atkārtoti lietojamas gumijas bumbiņas, kas nodrošina ne tikai mazāk sāpīgu spēles pieredzi kā peintbols, bet arī ilgtspējīgu, ekonomisku un aizraujošu spēles pieredzi, kuras laikā vecpuišu ballītes dalībnieki var izbaudīt spēcīgu adrenalīna devu, azartu un prieku, nostiprināt prasmes savstarpēji sadarboties un kopīgi radīt neaizmirstamas atmiņas.

Airsoft

Airsoft ir kaujas imitācijas sporta veids, kas piedāvā aktīvus un adrenalīna pilnus piedzīvojumus, iespēju sadarboties komandā, domāt stratēģiski un kopīgi tiekties uz mērķi. “GUNSnLASERS” airsoft spēles notiek arī brīvdabā, tādēļ varat uzturēties ārā un piedzīvot reālistiskas cīņas pieredzes pielāgotā laukumā ar šķēršļiem un slēpņiem. Vēl aizraujošāku šo aktivitāti padara tas, ka airsoft ieroči ir reālu šaujamieroču kopijas un ir jāpārlādē gluži kā īsti kaujas ieroči. Taču tie nav dzīvībai bīstami, jo ložu vietā tiek izmantotas mazas plastmasas bumbiņas. Šajā spēlē ļoti svarīgs ir komandas darbs, tāpēc dalībniekiem būs iespēja attīstīt sadarbošanās prasmes, lai vienoti atbalstītu topošo vīru kāzu dienā.

Foto: Freepik.com

Peintbols

Peintbols ir klasiska aktivitāte vecpuišu ballītei, it īpaši, ja dalībnieki ir adrenalīna cienītāji un meklē piedzīvojumus. Vecpuišu ballīte ar ieplānotu peintbola spēli būs dinamiska, aizraujoša un adrenalīna pilna, kā arī nodrošinās izklaidi neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes. Šī spēle veicina ne tikai komandas garu, bet arī stratēģisku domāšanu, nodrošina, ka emocijas vecpuišu ballītē sitīs augstu vilni un ļaus radīt neaizmirstamas atmiņas. 

Vecpuišu ballīte kādā no “GUNSnLASERS” izklaides parkiem pilnīgi noteikti būs neaizmirstama, jo “GUNSnLASERS” parūpēsies par draugu grupu ar speciālu vecpuišu ballītes piedāvājumu, kurā ietilpst:

 • spēlei vajadzīgais ekipējums;
 • laukuma noma ar šķēršļiem no 2h līdz 3h;
 • peintbola bumbiņas;
 • instruktors;
 • smieklīgs kostīms vecpuisim;
 • tematiskas misijas;
 • atpūtas vietas, kurās varat uzturēties un baudīt līdzi paņemtos ēdienus un dzērienus.

Foto: gunsnlasers.lv

Elektrokartings

Elektrokartinga halles apmeklējums ir ne tikai lieliska vecpuišu ballītes ideja, bet arī videi draudzīgāka un klusāka alternatīva tradicionālajiem benzīna kartingiem, kas nodrošina patīkamu atmosfēru ballītē. Tie piedāvā aizraujošu, adrenalīna pilnu pieredzi un iespēju piedzīvot reālas sacensības ikvienam, neatkarīgi no pieredzes līmeņa. Jūs būsiet pārsteigti, cik labu ātrumu spēj attīstīt šie braucamie! Rezervējiet pasākumu “GUNSnLASERS” iekštelpu kartinga trasē Rīgā, Mārkalnes ielā 10!


Sazinies jau šodien!

Ja vēlies pārsteigt līgavaini un būt drošs, ka izdosies aizraujoša, adrenalīna pilna un neaizmirstama vecpuišu ballīte, ieskaties mājaslapā www.gunsnlasers.lv un iekļauj kādu no “GUNSnLASERS” aktivitātēm ballītes plānā! Atkarībā no aktivitātes jums tiks nodrošināti - šķēršļu un būvju pilni iekštelpu un āra laukumi, enerģiski instruktori, azarta pilnas spēles, jautrs kostīms vecpuisim un piknika vietas vai galdi iekštelpās svinību turpināšanai. Uzdod jautājumus, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālr. +37127274646 un piesaki savu vecpuišu ballīti! Tu nenožēlosi!