Latvija nekvalificējas Eirovīzijas finālam; kā cilvēki vērtē Samantas Tīnas startu?

Ceturtdienas vakarā daudzi mūzikas cienītāji cītīgi sekoja līdzi Eirovīzijas pusfinālu cīņām. Latvijas pārstāvei Samantai Tīnai nepaveicās iekļūt finālā. Kā viņas sniegumu vērtē ļaudis Cēsīs?

Lai izpildītu dziesmu “The Moon is Rising”, Samanta Tīna uz lielās Eirovīzijas skatuves Roterdamā vakar kāpa ar piecpadsmito kārtas numuru. Taču no kopumā 17 pusfināla dalībniekiem finālam kvalificējās vien desmit valstis. Latvija nebija to starpā. Cēsīs satiktie ļaudis gan lielākoties pauž atbalstu Samantai Tīnai.

Ilona saka: “Mums ar meitu patika, ļoti žēl bija. Patika jau no pirmās reizes, kad dzirdēju pa radio. Nav ne vainas, atbilst Eirovīzijai.”

 “Neskatījos, Facebook atsauksmes palasīju. Tak centās, nav jānosoda, bija sagatavojusies ļoti,” pauž Līga.

Druvis: “Labi, ka netika tālāk.”

Gita gan atzīst, ka viņai esot šķitis forši, esot paticis. Tiek piebilsts, ka vismaz esam centušies. Raisa pauž, ka viņai labāk patīk vīriešu kārtas izpildītāji.

Jāteic, ka sociālajos medijos cilvēku domas par Samantas Tīnas sniegumu dalījās: “Es par Samantu no visas sirds, bet jau kopš pirmās dienas, kad dzirdēju dziesmu, dziļi iekšā bija šaubas par izvēli… nu, nebija šī dziesma tāda, kas paņem cilvēkus, pārāk nestandarta.” 

Latvijai Eirovīzijas lielajā finālā nav izdevies kvalificēties jau kopš 2016. gadā. Šogad no Baltijas valstīm finālā, kurš notiks sestdien, 22. maijā, startēs vien Lietuva. 


Foto: LTV, Artūrs Martinovs