“Manabalss.lv” “Baltijas antifašistu” dēļ aptur parakstīšanās iespējas

Pirmdienas vakarā sociālo mediju platformā “X” sabiedrības iniciatīvu platforma “Manabalss.lv” izplatīja paziņojumu, ka uz laiku aptur parakstīšanās iespējas par iniciatīvām. Tas saistīts ar organizācijas “Baltijas antifašisti” ierakstu vietnē Telegram, vēršoties pret “Manabalss.lv” par tur izvietoto iniciatīvu, kas aicināja atcelt Ministru kabineta lēmumu par pretimnākšanu Krievijas pilsoņiem valsts valodas eksāmena sakarā. 

“Mēs apturējām parakstīšanos par iniciatīvām uz kādu laiku, lai dubulti pārbaudītu drošības pasākumus, vai tie ir pietiekami paredzami, ja tiešām notiek hakeru uzbrukums,” saka organizācijas “ManaBalss” komunikācijas vadītājs Didzis Meļķis.

Didzis Meļķis pauž, ka iedzīvotāju paraksti un dati ir drošībā, tapēc satraukumam nav pamata. “Tieši tapēc arī ir nopauzēta platformas darbība, lai viss būtu tur, kur tas ir, proti – drošībā. Tad izejam vēl cauri “Drošības mūriem”, kas ir priekšā, skatāmies, vai tur viss ir kārtībā, tad atjaunosim darbu.” 

Organizācijas pārstāvis pagaidām atturējās minēt, kad “Manabalss.lv” atkal varētu būt pieejama cilvēkiem, kuri vēlas parakstīties par kādu no iesniegtajām iniciatīvām.Foto: manabalss.lv