No jūlijā Valmierā mainīsies sabiedriskā transporta kustība vairākos maršrutos

No 1.jūlija gaidāmas būtiskas pārmaiņas Valmieras pilsētas maršrutu autobusu tīklā, aģentūru LETA informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Pirmo reizi pilsētas autobusi kursēs arī Jāņparka apdzīvotajā teritorijā. Jaunas pieturvieta būs Sporta ielā un Ausekļa ielā.

Attīstoties pilsētas industriālai teritorijai - bijušā gaļas kombināta, kā arī apkārt esošajā teritorijā, tostarp veicot arī vairāku ielu pārbūvi un izbūvējot Dienvidu industriālo maģistrāli, pilsētas autobusi kursēs arī industriālās teritorijas apkārtnē. Jaunas pieturvietas būs Eksporta ielā un Marijas ielā, informē Bulmeistare.

Ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus, jauna pieturvieta būs arī pie Jāņa Daliņa stadiona, kas būs ērts veids, kā uz treniņiem nokļūt bērniem un jauniešiem, kā arī, protams, būs noderīgi ikvienam pasažierim, aicinot izvēlēties sabiedrisko transportu.

Tādējādi būs piecas jaunas pieturvietas: Eksporta ielā, Ausekļa ielā, Sporta ielā, Jāņa Daliņa ielā un Marijas ielā. Autobusu kursēšanas laiki būs skatāmi mājaslapā "vtu-valmiera.lv".

Vairākos maršrutos būs izmaiņas autobusu kursēšanas laikos.


Foto: Freepik; ilustratīvs