Sacensību sezona noslēgusies Stendes mototrasē

Ar lielu skaitu dalībnieku dažādās klasēs noslēdzās aktīvā sacensību sezona Stendes mototrasē. Skatītāji varēja vērot aizraujošas cīņas Latvijas junioru un amatieru čempionātā, Retro čempionātā un ātrākos braucējus vērtēja Arvīda Skudrēvica piemiņas kausam. Solo braucienos bija pārstāvētas tik daudz klases, ka visu uzskaitīt nemaz nebūtu iespējams.

Retro čempionātā konkurence bija liela un arī pārstāvētās klases daudz. Gundars Cīrulis trasē devās ar 1998. gada Kavasaki motociklu un savā divtakteru klasē izcīnīja pirmo vietu. Šo klasi retro čempionātā ieteica iekļaut Stendes trases saimnieks Guntars Žigats. Savukārt Jānis Mironovs motokrosos piedalās vairāk nekā 30 gadus un katrās sacensībās brauc tik ātri, cik iespējams.

Gundars Cīrulis, sacensību dalībnieks: “Retro klasē braukt drusku ir izaicinājums tāpēc, ka tie motocikli tomēr ir vecāki, saremontēt viņus ir daudz grūtāk. Jāieliek lielāks darbs tehnikā, tāpēc nav tik viegli. Pēc kāda laika, es domāju, ka tieši šī klase būs daudz vairāk pārstāvēta. Es arī piedalījos amatieru čempionātā 55+ klasē ar šo pašu motociklu. Kopā rezultāts kaut kāds sanāca.”