Valmierā pirmo reizi notiks Latvijas čempionāts disku golfā

Disku golfa parkā “Pauku Priedes” Valmierā no 4. līdz 6. augustam norisināsies šīs sezonas nozīmīgākais notikums Latvijas disku golfā – Sportland Latvijas čempionāts. Vairāk nekā 150 Latvijas disku golferi sacentīsies par čempiona tituliem deviņās divīzijās. 

Viens no disku golfa parka "Pauku Priedes" galvenajiem apsaimniekotajiem Kārlis Kozulāns stāsta: „Pērn “Pauku Priedēs” norisinājās viens no Latvijas kausa posmiem, šogad Latvijas čempionāts disku golfā, tas apliecina to, ka ieguldīto darbu trasē ir novērtējusi visa Latvijas disku golfa saime. Jau reģistrācijas sākuma posmā vairāki desmiti spēlētāju pasteidzās pieteikties dalībai sacensībās. Šobrīd spēlēt gribētājiem atlikušas vien dažas vietas. Latvijas čempionāts ir Profesionālās Disku golfa Asociācijas apstiprinātas B-līmeņa sacensības. Lai organizētu šāda līmeņa pasākumu trasei ir jābūt labi sagatavotai un pietiekami sarežģītai. Šīs sezonas sākumā mēs izveidojām izaicinošāku trases konfigurāciju, ko šajās sacensībās izspēlēs spēcīgākie Latvijas disku golferi. Jauno trases versiju sezonas sākuma turnīrā  atzinīgi novērtēja spēcīgāko disku golferu grupas uzvarētājs Rainers Balodis, minot, ka pēc izmaiņām trase ir kļuvusi interesantāka.”

Ikdienā trase ir brīvi pieejama trīs dažādās konfigurācijās, kā arī tajā tiek organizētas iknedēļas DiscSport.lv Valmieras vīkliji trīs divīzijās - pro, zinātāju un amatieru. Ikviens ir aicināts doties uz DGP “Pauku Priedes” un izmēģināt roku disku golfā, bet no 4. līdz 6. augustam klātienē atbalstīt spēlētājus cīņā par Latvijas čempiona titulu! Turnīrā piedalīsies arī Valmierieši, kuru rezultāti, pateicoties tik augsta līmeņa trasei pilsētā, pēdējo divu gadu laikā ir ievērojami auguši. Šeit būtu vērts minēt Helēnu Dreimani, kura šajā sezonā sieviešu konkurencē uzrāda ļoti augstvērtīgus rezultātus. 

Foto: Nauris Vasiļevskis