Par sajūtām

Ideja  par savu sveču līniju nāca 2019.gadā, kad sāku dedzināt man sadāvinātās dekoratīvās sveces.  Tomēr ilgstoši tās dedzinot sajutu nepatīkamas sajūtas – galvassāpes, nomāktību un pat deguna bloķēšanu. Pētot sveču aprakstus ātri vien sapratu, ka parafīns ir tas, kas izraisa šīs nepatīkamās sajūtas. Ātri vien sameklēju mājražotāju, no kura kādu laiku pirku palmu vaska sveces un sojas sveces, bet 2022.gada beigās ienāca prātā doma, ka šo naudu varu ieguldīt un veidot sveces sev. Turot rokās savu pirmo sveci, sapratu, ka šis nebūs projekts savam priekam, sapratu, ka vēlos šos skaistumus, pašas rokām veidotus, caur gaismu un savu enerģiju dot arī citiem. Tas likās kaut kas tīrs, gaišs un pozitīvs, un tieši tas ir tas, kas manuprāt pietrūkst pasaulē – pozitīvisms un gaišas domas. Tā radās Harmony Candles, kas arī raksturo mani vienā vārdā – harmonija. Man ir svarīga harmonija man apkārt un lai es justos balansā. Harmoniju vēlos arī nodot saviem klientiem, kuri pēc nedaudzajām atsauksmēm arī jūt manis ielikto pozitīvo enerģiju sakot, ka dedzinot sveci sajūtas vieglāk un mierīgāki.

Sveces tiek veidotas no dabiskā vaska – dekoratīvās sveces no 100% sojas vaska. Sveces traukos no sojas vaska, kas sastāv no 95% tīra sojas vaska un 5% kokosriekstu vaska. Jau visu ziemu cītīgi strādāju pie pirmās sveču līnijas traukos, kuras tēma man ir ļoti tuva. Sveču piedāvājuma klāsts tiek papildināts regulāri.

Harmony Candles piedāvā sveču liešanas meistarklases, mentorings, dekoratīvās un aromātiskās sveces traukos, vairumtirdzniecības sadarbības iespējas, sveces jūsu zīmolam/biznesam.

Runājot par nākotnes mērķiem, tie ir vairāki, bet lielākais, ko vēlos izveidot, ir sava sveču radošā studija, kur ne tikai aicinātu uz sveču veidošanas meistarklasēm, bet arī rīkotu klientu dienas, kurās būs iespēja ciemoties radošajā vidē, klātienē apskatīt un aptaustīt sveču piedāvājumu, vai arī vienkārši atnākt parunāties par sveču tēmu.

http://www.harmonycandles.lv

Instagram: harmonycandles_by_iveta 

Facebook: harmonycandles_by_iveta 

TikTok: @harmony. candles_by_iveta