Ventā nogrimst automašīna

Vakar kādam makšķerniekam Ventspils pusē notikusi nelaime - pie Ventas upes, kur atrodas laivu nolaišanas vieta, vieglā automašīna iebraukusi pārāk dziļi ūdenī, kā rezultātā automašīna upē ieripojusi un nogrimusi pilnībā. 

Sinra Doniņa, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes satiksmes uzraudzības rotas inspektore: “Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka 68 gadus vecs vīrietis ar transportlīdzekli Toyota Corolla sakabē ar piekabi, ir laidis iekšā laivu un transportlīdzekļu tehnisku defektu dēļ tas ir ieripojis ūdenī. Un, par cik viņš ir bijis viens pats, nevarēja neko izdarīt, tā arī mašīna ieripoja ūdenī un noslīka.”

Lai automašīnu izvilktu no ūdens, notikuma vietā tika izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kā arī ūdenslīdējs. Cietušo negadījumā nav, bojāta vienīgi ir pati automašīna, kura zem ūdens atradās vismaz 30-40 minūtes. Par šādiem notikumiem atbildīgajai personai valsts iestādēm ir jāziņo obligāti, lai noskaidrotu, piemēram, vai, automašīnai nogrimstot, ūdenī nav radies piesārņojums.