Vienības nams Daugavpilī tiks izgaismots Ukrainas karoga krāsās

No šodienas, 23.februāra, līdz svētdienai, 26.februārim, vakara tumšajās stundās Vienības nams Daugavpilī tiks izgaismots Ukrainas karoga krāsās, aģentūru LETA informēja Daugavpils Kultūras pārvaldes pārstāve Diāna Soldāne.

Paužot solidaritāti ar ukraiņu tautu un apliecinot atbalstu cīņā ar agresoru par mieru un neatkarību, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes ir sagatavojušas un aicina apmeklēt dažādus pasākumus.

Līdz 28.februārim Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs tiks organizētas literatūras izstādes "Karam atbildēt ar vārdu…". 

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības ēkā, Krišjāņa Valdemāra ielā 1, pirmajā stāvā līdz 13.martam būs apskatāma ukraiņu mākslinieku darbu izstāde no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra kolekcijas.

Savukārt piektdien, 24.februārī, plkst.16 Vienības nama otrā stāva foajē tiks atklāta ukraiņu mākslinieka Ivana Vitjuka izstāde, kas būs apskatāma līdz 31.martam.

Līdz piektdienai, 24.februārim visā Latvijā norisināsies Ukrainas atbalsta nedēļa, kuras ietvaros pašvaldība aicina ikvienu piedalīties akcijā "Gaismu Ukrainai!".


Foto: Ivars Soikāns/LETA