Zemgales novadā ar jauniem auto pastu piegādās 70 pastnieki

Uzņēmums “Latvijas Pasts” papildinājis savu autoparku ar 340 jaunām un dabai draudzīgākām automašīnām, ar kurām turpmāk brauks pastnieki. Zemgales reģionā ar jaunajiem auto braukšot 70 darbinieki. Jau šodien jaunās automašīnas atslēgas saņēma Dobeles novada pastnieks Aigars Počis.

Šorīt Dobeles novada tirgus laukumā ieripoja balts auto ar “Latvijas Pasta” logo. Tā ir viena no jaunajām automašīnām, ar kuru turpmāk brauks pastnieki.

Aigars Počis esot universālais kareivis, kas apkalpo to teritoriju, kuru nepieciešams, bet pašreiz jaunais auto došoties pie Bikstu pagasta ļaudīm. Līdz šim Aigara rīcībā bijis “Latvijas Pastam” piederošs autobuss, tāpēc pirmās sajūtas esot ļoti nepierastas.

 Aigars gan nebūšot vienīgais pastnieks ne Dobelē, ne visā Zemgales reģionā, kurš turpmāk pie klientiem brauks ar jaunu auto.

“Latvijas Pasts” Zemgales reģiona vadītāja Zita Draveniece: “Katru nedēļu ir vēl pa divām, trim mašīnām. Savā reģionā līdz jūnijam pakāpeniski izsniegsim. Vairumam pietiks, vēl ir rezerves auto, kas tiks izsniegti pastniekiem.”

Šodien jaunu darba auto saņems arī pastniece no Jaunpils.

Tiek lēsts, ka jaunās pasta automašīnas patērēšot par 25% mazāk degvielas, tādējādi samazinot transporta radīto piesāņojumu apkārtējā vidē.