3 idejas brīvdienu izklaidei galvaspilsētā

Vai plānojat brīvdienas kopā ar bērniem pavadīt Rīgā? Veltiet laiku ne tikai, lai iepirktos, bet arī izklaidētos un brīvo laiku pavadītu azartiski! Lasiet mūsu sagatavotās idejas un izmēģiniet, ko jaunu!


1. Kartings Rīgā

Kartingi ir forša ideja gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Ar tiem var braukt gan bērni un tīņi, gan pieaugušie - interesanti būs visiem. Un, jā, arī tiem, kas ikdienā pie auto stūres nesēžas. Labs kartings Rīgā ir “GUNSnLASERS” iekštelpu trasē Mārkalnes ielā 10. Vēl labāk - tie ir elektro kartingi, kas sagādās jaunu pieredzi pat tehniskākajiem cilvēkiem. Šis kartings bērniem arī ir ļoti piemērots, jo var noregulēt tā jaudu.


Foto: gunsnlasers.lv


Elektro kartingi ir mūsu nākotne. Lielākās priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinējiem:

 • benzīna kartingi darbojas ar 2 vai 4 taktu dzinēju, bet elektro kartingi ar elektromotoru;
 • elektro kartingi ir gan dabai, gan cilvēku un dzīvnieku veselībai labāks risinājums, jo nerodas indīgas izplūdes gāzes;
 • elektriskie kartingi var attīstīt daudz lielāku ātrumu, kas var būt līdz pat 135 km/h (sacīkšu elektrokartingiem). Savukārt, atpūtai ražotajiem elektro kartingiem maksimālais ātrums parasti ir līdz 45 km/h;
 • elektriskie kartingi ir parocīgāki un ērtāk vadāmi, jo to akumulatora novietojums ļauj vienmērīgāk sadalīt kopējo ierīces svaru;
 • nospiežot pogu, ar elektro kartingiem var braukt arī atpakaļgaitā, kas ir krietni ērtāk tādos gadījumos, kad braucējs ir izslīdējis no trases vai iebraucis trases aizsargjoslā;
 • elektro kartings bērniem un pieaugušajiem ir savienots ar speciālu datorsistēmu, ar kuras palīdzību var uzņemt precīzu apļa laiku katram braucējam. Var rīkot savstarpējas sacīkstes, lai noteiktu, kurš no jums ir ātrākais, gan arī kartingu halli apmeklēt regulāri, lai uzlabotu savu sniegumu;
 • elektro kartings bērniem ir mazāks un vieglāks. Var braukt bērni, kuriem auguma garums ir vismaz 1,2m.

Ir laiks sākt domāt par “zaļo” enerģiju un dabai draudzīgākus risinājums ieviest arī savā ikdienā! Ja kartings Rīgā, tad “GUNSnLASERS” braucamie ar elektro dzinējiem.


Cenas un brauciena ilgums

Kartingi ir laba izklaide gan lielām grupām, gan arī ģimenēm un pat tad, ja gribas vienam atnākt un pabraukāties. Standarta piedāvājumā ir iespējams izvēlēties šādus izklaides brauciena ilgumus:

 • 1 x 10min.;
 • 2 x 10min.;
 • 3 x 10min.;
 • 120 min.

Ja Tev ir padomā kāds cits ilgums, piesakot braucienu pa tel. 27274646 (spied 1 un 1), uzjautā cenu klientu konsultantam! Cenas atšķiras no pasākuma ilguma, kā arī dienas, kurā izklaides parku apmeklējat. Plašāku informāciju par izmaksām lasi mājaslapas www.gunsnlasers.lv sadaļā “Elektrokartingi”! Kartingi ir forša izklaide ne tikai brīvdienu atpūtai.


Foto: gunsnlasers.lv


Šajā kartingu hallē ir iespējams nosvinēt arī dzimšanas dienu vai citus svētkus. Jūsu kompānijai būs pieejams galdiņš, tādēļ droši varat ņemt līdzi ēdienus un dzērienus bez papildu maksas. Lai saņemtu cenu piedāvājumu, raksti e-pastu uz [email protected]


Rezervācijas

Ja vēlies izbraukt ar kartingiem, izklaidi vispirms vēlams pieteikt, jo var gadīties, ka visi laiki jau ir rezervēti vai tajā brīdī parkā uz vietas nav neviens instruktors. Netkarīgi no tā, cik braucēji būsiet, zvani pa tālr. 27274646 (pēc savienojuma nospied 1 un 1) un pārliecinies par brīvajiem laikiem! “GUNSnLASERS” strādā katru dienu. Ja esi ar auto, neuztraucies - atpūtas parka teritorijā ir bezmaksas autostāvvieta.


Kartings bērniem un pieaugušajiem ir pieejams Rīgā, Mārkalnes ielā 10. Pie “GUNSnLASERS” vari atpūsties visu gadu neatkarīgi no laikapstākļiem ārā, jo trase un atpūtas zonas ir iekštelpās. Izmēģini elektrokartingus jau šodien, piesakot braucienu pa e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālr. nr. 27274646!
2. Lāzerpeintbols jeb lasertag

Lāzertags ir superīga izklaide visai ģimenei. Pēc aktivitātes jutīsieties gan pasportojuši, gan pozitīvi uzlādēti ar labu noskaņojumu. Laser tag ir dinamiska šaudīšanās spēle, kas notiek speciāli iekārtotos laukumos iekštelpās vai ārā. Lāzertags un kartings bērniem ir vienas no iemīļotākajām izklaidēm tieši dzimšanas dienas svinībās, tādēļ izvēlies “GUNSnLASERS” aktīvās atpūtas parku un izmēģiniet abas aktivitātes!


Foto: gunsnlasers.lv


Kāpēc ģimenēm ar bērniem izvēlēties lāzerpeintbola spēli?

 • Var spēlēt jau no 4 gadu vecuma.
 • Trāpījums nav jūtams un nepaliek zilumi. Ja pretinieks ir trāpījis, tas būs dzirdams ar skaņas signālu un jūtams ar vibrāciju ekipējumā.
 • Ekipējums sastāv tikai no galvas lentas ar sensoriem un ieroča, tas nav smags.
 • Spēlēt var arī iekštelpās, tādēļ nav jāuztraucas par nepatīkamu laiku pasākuma dienā.
 • Pateicoties uzdevumiem, ko dos lāzertag instruktors, būs kautri gan bērniem, gan pieaugušajiem.
 • Nav nepieciešamas īpašas zināšanas par lāzertag vai iepriekšēja spēles pieredze,visus noteikumus uz vietas pastāstīs instruktors.

Izmēģiniet šo populāro aktivitāti kādā no “GUNSnLASERS” parkiem Rīgā: Mārkalnes ielā 10 (Jugla), Šampētera ielā 1 (Šampēteris) vai Viestura prospektā 2 (Mežaparks)!
Katrs no minētajiem parkiem ir atšķirīgs, tādēļ spēlējot atkārtoti, ir vērts pamainīt lokāciju un iepazīt arī citus laukumus. Lai pieteiktu spēli:

 • apmeklē mājaslapu www.gunsnlasers.lv un nosūtu tiešsaistes pieteikuma formu (reģistrācija tiks apstiprināta tikai tad, kad ar Tevi sazināsies darbinieks);
 • zvani pa telefonu 27274646 (pēc savienojuma nospied pogu 1 un tad atkal 1);
 • nosūti vēstuli uz e-pasta adresi [email protected]!


Rezervējot spēli, klientu konsultants Tevi iepazīstinās arī ar cenām. Lāzerpeintbols un kartings Rīgā - “GUNSnLASERS” ir lieliska izvēle jaudīgai atpūtai. Izvēlies labākos!


3. Virtuālās realitātes istaba

Ja vēl neesi mēģinājis, Tev tas noteikti ir jāizdara, jo virtuālā realitāte ir ļoti populāra izklaide visā pasaulē. Tā patiks datorspēļu un dažādu tehnoloģiju fanātiem, jo sniedz lielisku pieredzi pateicoties augstas kvalitātes ekrāniem un ierīcēm. Visdrīzāk, ka virtuālās realitātes spēles aizraus arī skeptiķus, jo azarts un patiesas emocijas radīs pozitīvismu un patīkamu “gribu vēl” izjūtu.
Dažas no top spēlēm, ko piedāvā arī “”GUNSnLASERS” virtuālās realitātes telpa Rīgā:

 • “Beat Saber” mūzikas un ritma spēle;
 • “Onward” taktika un stratēģija;

“Creed: Rise to Glory” boksa mači;

 • “Arizona Sunshine” zombiji;
 • “Carve Snowboarding” snovbords pa kalnu nogāzēm;
 • “Rec Room” dažādu virtuālo spēļu klubs;
 • “Epic Roller Coasters” amerikāņu kalniņi;
 • “Real VR Fishing” makšķerēšana ar neticami skaistiem skatiem u.c.


Šīs nav vienīgās spēles. Izvēle ir patiešām liela, tādēļ ikviens atradīs sev ko piemērotu. Kas ir viena no lielākajām VR telpas priekšrocībām? Izklaidēties var nākt arī vienatnē vai divatā. Tev nav vajadzīga liela kompānija, lai brīvdienās darītu ko interesantu un aizraujošu. Turklāt tepat parkā ir pieejami arī kartingi.


Ienāc mājaslapā www.gunsnlasers.lv, uzzini plašāk par piedāvājumu un rezervē laiku, zvanot pa tel. 27274646 (nospied 1 un atkal 1)! VR istaba atrodas Mārkalnes ielā 10. Izklaides parkā ir pieejams arī kartings Rīgā, lāzerpeintbols un airsofts.


Foto: gunsnlasers.lv


“GUNSnLASERS” atpūtas parki ir Tavā rīcībā katru dienu

Aktīvās atpūtas parks apmeklētājiem ir atvērts katru dienu - arī agri no rītiem un vēlu vakaros, tomēr iepriekš ir ieteicams veikt rezervāciju. Pavisam kopā Rīgā ir trīs lokācijas:

 • Mārkalnes ielā 10 (Jugla - kartingi, lāsertags, airsoft);
 • Viestura prospektā 2 (Mežaparks - lasertag, peintbols, airsofts);
 • Šampētera ielā 1 (Šampēteris - laser tag, reball, peintbols, airsofts).


Vairāk par katru parku vari lasīt mājaslapā www.gunsnlasers.lv. Izvēlies jaudīgu un modernu atpūtu - kartings bērniem un pieaugušajiem, laser tags, klasiskais peintbols, reball jeb peintbols ar gumijas bumbiņām un airsofts! Kartingi un pārējās aktivitātes sagādās patiesu prieku.Foto: stocksnap.io