Dokumentālā filma “OnlyFans: viegla nauda vai smags darbs?” 16. maijā kanālā ReTV

Intriģējoša un izzinoša dokumentālā filma. Lai arī tiešsaistes platforma “OnlyFans” cenšas sevi pozicionēt kā dažāda satura radītāju kopienu, nav noslēpums, ka lietotni ir iecienījuši seksa industrijas darbinieki, erotiskās modeles un pieaugušo filmu aktieri, kā arī ļoti daudzi citi, kuri iepriekš pat nebija iedomājušies, ka varētu atkailināties kameras priekšā un pelnīt ar to naudu. Arī Latvijā ir satura veidotāji, kuri izvēlējušies iet šo ceļu. Filmu skaties pirmdien, 16. maijā, pulksten 21.25 kanālā ReTV!

Kāda ir “OnlyFans” satura radītāju ikdiena, kāpēc cilvēki ir izvēlējušies par tādiem kļūt, kāda 2022. gadā ir sabiedrības attieksme pret šādas profesijas vai hobija izvēli, vai tā ir viegla nauda vai smags darbs, centās noskaidrot filmas veidotāji. Dokumentālajā filmā “OnlyFans: viegla nauda vai smags darbs?” pieredzē dalījās četras “OnlyFans” satura veidotājas no Latvijas: 18 gadus vecā rīdziniece Sanija, 27 gadus vecā pavāre Zenta, 20 gadus vecā auklīte Evita un 25 gadus vecā skaistumkopšanas speciāliste Lilija.

Filma skatītājiem ļaus ielūkoties galveno varoņu ikdienā – jaunās sievietes pavisam atklāti iepazīstinās ar savu nodarbošanos, paverot skatītājiem populārās lietotnes aizkadrus. Kāpēc cilvēki izvēlas pirkt un pārdot erotisku saturu internetā, skaidros sabiedrībā iemīļotais pārmaiņu treneris Arturs Šulcs, kurš specializējies seksoloģijā.

Filmas režisors un idejas autors Bruno Rejs Corns norāda, ka ideja par “OnlyFans: viegla nauda vai smags darbs?” radās pandēmijas laikā: “Vairāki pazīstami cilvēki sāka nodarboties ar “OnlyFans” un reklamēja to caur saviem sociālo mediju profiliem.” Bruno arī ievēroja, kā sabiedrība reaģēja uz viņu paziņojumiem par jauno hobiju vai nodarbošanos. Atbalss komentāros bijusi visnotaļ negatīva. “Radās vēlme veidot dokumentālu filmu, kur mēs parādītu, kāpēc jaunas meitenes un puiši sāk veidot saturu “OnlyFans”, kā sadzīvo ar sabiedrības nicinājumu,” saka idejas autors.


Foto: TVNET/Jānis Škapars