Izvēlies savu garšu no “Vīna darītava Matilde” bagātīgā piedāvājuma

„Vīna darītavā Matilde” top dažādu Latvijas ogu, augļu, ziedu vīni un vermuti, nu jau otro gadu arī degvīni un liķieri.

Mūsu vīni un vermuti tiek rūpīgi gatavoti 20 litru stikla balonos, kur tie glabājas, līdz sasniedz savu pilnību. Vīndaris seko katram procesa solim, nodrošinot, lai jūs saņemtu labāko. Tie tiek nogatavināti dabiskā ceļā, nelietojot sulfītus un dzidrinātājus.

Ievērojot ik viena individuālo garšas sajūtu, vīnu izvēli pie ēdiena atstājam katra paša ziņā, vien iesakot tos baudīt skatoties labu filmu vai kopā ar ģimeni, draugiem - mierīgās sarunās, nesteidzoties.

Darītavas īpašais produkts – vermuti. Tie iemanto arvien lielāku atzinību mūsu pircēju vidū. 

Kas ir vermuts? Latvijas dārzos un laukos augušās zālītes un dažādas garšvielas pievienojot vīnam, tas iegūst bagātīgu garšu buķeti, vēl vairāk izceļot vīna pamatgaršu – tā rodas vermuts. Tos var izmantot gan kokteiļos, gan baudīt tīrā veidā - ar ledu vai bez; ar citrona daiviņu vai olīvu; jaukt ar citrusaugļu sulu, atspirdzinošu dzērienu vai gāzētu ūdeni.

Degvīni tapuši no ābolu vīna, to divas reizes destilējot. Degvīnu garšu nianses ir radošo meklējumu rezultāts, kas padara aizraujošu procesu tā izstrādātājam un dažādo garšu pieredzi pircējam.

Liķierus radām, degvīnam pievienojot svaigas augļu un ogu sulas. Tajās esošie aromāti nodrošina dzērienam dabisku svaiguma un viegluma sajūtu.

Mob.t.:  26457057

Facebook: https://www.facebook.com/vinadaritavaMatilde/