Kanālā ReTV jauns raidījums “Cēsu novads – izcila vieta dzīvei!”

Laikā, kad par modes kliedzienu kļuvusi dzīve reģionos, svarīgi par dzīvesvietu izraudzīties savai ikdienai un vēlmēm piemērotāko. Un raidījumu ciklā “Cēsu novads – izcila vieta dzīvei!” ikvienam būs iespēja uzzināt par šeit aktuālo izglītības, kultūras, sporta un veselības stiprināšanas piedāvājumā. Iepazīt, bagāto tūrisma piedāvājumu un novērtēt esošo dabas skaistumu!

Raidījuma vadītāja Keita Loreta Kronberga dosies izzināt Cēsu novadu. Katra raidījuma epizode būs veltīta konkrētai tēmai, kas skatītājam ļaus ielūkoties, ko dara cēsnieki, kādi ir viņu mērķi nākotnē un kādas iespējas šeit tiek piedāvātas ikvienam iedzīvotājam. 

Keita Loreta Kronberga: “Es pati sevi nu jau gandrīz deviņus gadus saucu par valmierieti. Cēsis, Cēsu novads patiesībā ir vien pāris desmitu minūšu attālumā, bet, filmējot raidījumu, tiekoties ar cēsniekiem, es atskārtu, cik maz par tām zinu. Manuprāt, tēmas, kuras raidījumā izzinu, ir svarīgas ikvienai jaunajai ģimenei, izvēloties savu dzīvesvietu, jo novēroju, ka es pati un arvien vairāk cilvēku man apkārt savu dzīvi aizvadīt vēlas tur, kur ir iespējas. Iespējas strādāt, darīt, attīstīties, atpūsties un priecāties! Un pēc raidījuma filmēšanas man radās sajūta, ka Cēsu novads tāds ir!” 

Izzināt Cēsu novadu kopā ar Keitu būs iespējams sākot ar otrdienu, 7. novembri, pulksten 19.50 kanālā ReTV!