Piedalies konkursā “Radīts Valmieras novadā’’ un laimē vienu no trīs balvu komplektiem

No 29. aprīļa līdz 12. maijam kanāls ReTV aicina piedalīties konkursā “Radīts Valmieras novadā’’ un laimēt vienu no trīs balvu komplektiem, ko ir sarūpējuši Valmieras novada mājražotāji!

Katrā balvu komplektā būs iespējams atrast pavasara vitamīnu devu no SIA Cietais Rieksts’’, gardus saldētos produktus no Stores delikateses, dāvanu komplektu no SIA Atspole’’, dāvanu karti no Vīna darītavas Matilde’’, tamborētu rotaļlietu no T.K. Bērnu sedziņas’’, bioloģiski audzētu produkciju komplektu no Z/S ‘’Kaņepītes’’, dāvanu karti no mājražotāja Aiviņa’’, gardumus no Rada Zita’’, makarūnu izlasi no UzKūko’’, aromātisku sveci no Harmony Candles’’ un dāvanu karti no SIA Bauņu sēta’’.


Konkursa noteikumi:

Konkurss norisināsies ReTV “Facebook” lapā no 29. aprīļa līdz 12. maijam.

Pie ieraksta “Radīts Valmieras novadā” spied “PATĪK’’, atzīmē draugu, ar kuru vēlētos dalīties iegūtajā balvā, un ieraksti, kas ir tava mīļākā vieta Valmieras novadā! Jau 13. maijā izlozēsim trīs laimīgos uzvarētājus. 

Balvas aicināsim saņemt no 14. maija līdz 17. maijam ReTV birojā Valmierā, Purva ielā 12a, darba laikā no pl. 9.00 līdz 17.00. Balvu satura dēļ balvas netiks sūtītas un izņemšanas termiņš netiks pagarināts. Ar katru uzvarētāju sazināsimies individuāli un vienosimies par balvas saņemšanas laiku.

ReTV mājražotāju konkursam “Radīts Valmieras novadā’’ balvas ir sarūpējuši mūsu sadarbības partneri. Balvu komplektos varēs atrast šādas dāvanas:


Pavasara vitamīnu deva no SIA "Cietais rieksts"

Bagātini savu maltīti ar gardām un veselīgām pašmāju dabas veltēm! "Cietais rieksts" piedāvājumā atradīsi saldētas ogas, sulas un sorbertus, kā arī kaltētas vai kaltētas maltas dārza un meža ogas, ko izmantot dažādu konditorejas izstrādājumu vai veselīgo smūtiju pagatavošanai, kaltētas vai marinētas gailenes, kas rudens sēņošanas burvību ļaus baudīt kā ziemā, tā agrā pavasarī, kaltētus ābolus brīžiem, kad sagribas našķoties, kā arī dažādas tējas siltam baudījumam. 

Uzņēmuma ražoto produkciju var iegādāties mazumtirdzniecības veikalos (veikalu saraksts mājas lapā www.cietaisrieksts.lv ), kā arī veicam privātas piegādes mūsu klientiem.

www.cietaisrieksts.lv


Gardi saldētie produkti no "Stores delikateses"

Dažādu veidu gaļa, steiki, pelmeņi, vai pankūciņas ar liellopa gaļu - izcilie Liellopu gaļas produktus no "Stores delikateses". Esam Valmieras novada, Brenguļu pagasta zemnieki, kaspārstrādā savā saimniecībā izaudzēto liellopu gaļu.

Vasarā STORU govis ēd ganību zāli, ziemā skābsienu un sienu- simtprocentīgu zāles barību, kas izaugusi bioloģiski sertificētajās pļavās.

Savu produkciju tirgojam katru ceturdienu Valmieras vakara Reko tirdziņā, var iegādāties saimniecībā uz vietas vai pieteikt piegādi Valmierā un Rīgā.

Kontakti: Maija Zvirbule 29101568


Dāvanu komplekts no SIA "Atspole"

SIA "Atspole” Rūjienā darbojas jau vairāk nekā 30 gadu. Austuvē auž dvieļus, galdautus, sedziņas, salvetes un šalles no lina. No vilnas un pusvilnas top tautiskie brunči koriem, deju kolektīviem un individuālajiem pasūtītājiem. No kokvilnas audumu atgriezumiem tiek austi koši lupatu grīdas celiņi un galda paliknīši. Darbi top deviņās stellēs, viss ir roku darbs. 

Jau trīs gadus blakus aušanas darbnīcai darbojas amatnieku un mājražotāju veikaliņš

www.facebook.com/atspole/?locale=lv_LV 


Dāvanu karte no Vīna darītavas "Matilde"

"Vīna darītavā Matilde" top dažādu Latvijas ogu, augļu, ziedu vīni un vermuti, nu jau otro gadu arī degvīni un liķieri.

Mūsu vīni un vermuti tiek rūpīgi gatavoti 20 litru stikla balonos, kur tie glabājas, līdz sasniedz savu pilnību. Vīndaris seko katram procesa solim, nodrošinot, lai jūs saņemtu labāko. Tie tiek nogatavināti dabiskā ceļā, nelietojot sulfītus un dzidrinātājus.

www.facebook.com/vinadaritavaMatilde/ 


Tamborēta rotaļlieta no "T.K. Bērnu sedziņas"

Tatjana Kotova piedāvā ar mīlestību tamborētas un adītas lietas bērniem, kas gatavotas no kvalitatīva kokvilnas diega. 

Šobrīd piedāvājumā ir tamborētas un adītas, kokvilnas, bērnu sedziņas.  

No mazajiem rotaļu draugiem piedāvāju: zaķēnus, astoķājus, lapsiņas, pelītes, bruņurupučus, lāčukus, zivtiņas, vaļus, suņus, dinozauriņus un kaķēnus.

Sortimentā atradīsiet arī grabulīšus. 

www.facebook.com/tkbernusedzinas 


Bioloģiski audzētu produkciju komplektu no Z/S "Kaņepītes"

Bioloģiskā zemnieku saimniecība “Kaņepītes” ir ģimenes uzņēmums Valmieras novada Kocēnu pagastā. Audzējam graudaugus, zirņus un ķimenes, pārstrādājam, ražojam pārtiku, fasējam un piegādājam pircējiem visā Latvijā. 

Ar bioloģiskās pārtikas ražošanu sākām nodarboties 2012. gadā.

Pašlaik mūsu sortimentā ir vairāk kā 30 dažādu produktu veidi, ar kuriem apgādājam vairāk kā 200 vietas Latvijā.

Bioloģiskā saimniekošana ir kļuvusi par dzīvesveidu. Ar stingru pārliecību, ka mūsu produkcija ir kvalitatīva, tā tiek nodota tālāk patērētājiem.

No mūsu tīruma līdz jūsu galdam!

www.kanepites.lv/ 


Dāvanu karte no mājražotāja "Aiviņa"

"Aiviņa" ir mamma, kas šuj, ada un tamborē. Galvenās rūpes ir ražot bērniem ērtu un praktisku apģērbu - bikses, kleitas, bodijus, bodijkleitas, rotaļlietas, krekliņus, džemperus, personalizētas rotaļlietas pašiem mazākajiem, sedziņas un mīļmantiņas ar mazuļa vārdiem un daudz ko citu.

Mani klienti nav tikai mazuļu vecāki un draugi, pie mani var kaut ko sev atrast arī pieaugušie, kā piemēram lina priekšautus, izšūtus personalizētus dvieļus un vēl daudz ko citu.

www.aivina.lv 

 

Gardumi no "Rada Zita"

Sīrupi un ievārījumi no augiem, ogām un augļiem. Mājražotāja no 2019. gada. Produkciju gatavoju no dārza, pļavas un meža veltēm tās savienojot interesantās un nebijušās garšas kombinācijās. Mana devīze ir garšpilnai dzīvei!

Balvā varēsi saņemt: 

* vīgriezes sīrupu - izmanto pie tējas, ūdens vai pa karotei tāpat. Palīdz bezmiegam, nomierina, lieto pie saaukstēšanās.

* kolas zāles sīrupu - dabīgā kola. Izmanto gardas limonādes pagatavošanai ar gāzētu un negāzētu ūdeni! Uzlabo kunģa darbību.

* sīrupu ar cidonijas un ingvera gabaliņiem - gards pie tējas! Var izmantot kā deserta mērci pie siera vai biezpiena kūkas. Stiprina un uzlabo pašsajūtu pie saaukstēšanās.

* Zitas gardo ievārījumu - sastāvā bumbieri, smiltšērķšķi un cidonijas. Mana recepte, kas tapa nejauši. Ievārījums ieguvis zelta medaļu konkursā Novada Garša. 

www.facebook.com/radazita 


Makarūnu izlase no "UzKūko"

"UzKūko" virtuve ir mājražotājas Anetes Ādamsones radošās izpausmes vieta, kur top dažāda veida kūkas un citi gardumi. No smalkām franču musa kūkām līdz makarūniem un eklēriem. 

Gatavojam dažādas svētku kūkas. Krāšņas tematiskās bērnu kūkas, kāzu kūkas, jubillejas kūkas. Piedāvā arī meistarklases

www.facebook.com/aneteskukas/ 

Aromātisku sveci no "Harmony Candles"

"Harmony Candles" sveces tiek veidotas no dabiskā vaska – dekoratīvās sveces no 100% sojas vaska. Sveces traukos no sojas vaska, kas sastāv no 95% tīra sojas vaska un 5% kokosriekstu vaska.

Piedāvāju arī sveču liešanas meistarklases, mentorings, dekoratīvās un aromātiskās sveces traukos, vairumtirdzniecības sadarbības iespējas, sveces jūsu zīmolam/biznesam.

Konkursa balvā izvēlētā svece ir "Saimes" svece. Šīs sveces kodoliņš simbolizē pašu cilvēku, un piltuvītes kodoliņam apkārt simbolizē saimi, un katram tā būs sava saime, kādam ģimene, kādam kolēģu saime, kādam radu vai draugu saime. 

www.harmonycandles.lv 


Dāvanu karte no SIA "Bauņu sēta"

Naukšēnu vīna darītava ir tipiska Latvijas mazā vīna darītava, kas savus dzērienus ražo jau otrajā paaudzē. Pieejami ir sidri, dažādi augļu un ogu vīni kā arī stiprāki dzērieni ar nosaukumu GLABĀTĀJS. Lai iegādātos dzērienus par ražotāja cenām, uz vīna darītavu Naukšēnos var braukt jebkurā laikā, kā arī iespējas pieteikties uz degustācijām/ekskursijām, kur paši var apskatīt visu dzērienu ražošanas procesus.

www.nauksenuvini.lv/