Latgales piens – vieta, kur savējie atbalsta savējos.

Mēs zinām, ka ikvienam no mums produkta kvalitāte un cena ir vienlīdz svarīga, un tik pat svarīgi mums ir atbalstīt savējos. Tāpēc mēs, Latgales piena produktos to apvienojam.

Apvienojoties visiem savējiem mēs ražojam pilna sortimenta piena produktus.

Izmantojot pienu no savējā – Latgales zemnieka.

Mūsu pamatvērtība ir pieredzējuši un profesionāli darbinieki – arī savējie.

Uzticīgi pircēji – savējie, kuri atbalsta vietējo.

Un mēs paši – vietējais uzņēmums, kurš pilnībā pieder latviešiem – savējiem.

Ja esi sāļo garšu cienītājs nobaudi kādu no dažāda vecuma jeb nogatavinātības pakāpes Čedara sieriem, atrodi siera brīnumu – sāls kristāliņus 18 mēnešu nogatavinātajā Čedara sierā Premium Gold, izvēlies kādu no kausētajiem sieriem vai tējas sieriem. Nesatraucies, ja esi saldummīlis, arī par Tevi esam padomājuši radot biezpiena desertus ar dažādām piedevām, jogurtus un biezpiena sieriņus. Kā arī pie mums atradīsi tādus ikdienas produktus kā piens, kefīrs, sviests, biezpiens un skābais vai saldais krējums.

Savējos katru mēnesi iepriecinām ar karstajiem piedāvājumiem jeb supercenām mūsu gardajiem un kvalitatīvajiem produktiem. Atbalstām un sakām lielu paldies Latvijas Goda ģimenēm, uzrādot 3+ Ģimenes karti mūsu tirdzniecības vietās un veikalos “Preilis” var saņemt 10% atlaidi piena produktiem.

Izvēlies savus jau iecienītos Latgales piena produktus vai atklāj jaunas garšas.

Latgales piena produkciju meklē mūsu tirdzniecības vietās, veikalos “Preilis” un lielākajās Latvijas veikalu ķēdēs. Iečeko mūs Facebook @latgalespiens un mājaslapu www.latgalespiens.lv

Gordu muti  - nu Latgolys!