Limbažiem 800!

Kanālā ReTV piektdien no plkst. 18.00 līdz 19.00 un sestdien no 9.00 līdz 13.00 tiešraidē varēs sekot Limbažu pilsētas svētku norisei.

“Limbažiem 800” svētkos sarūpēta bagātīga pasākumu programma, svētki mums notiek jau visu gadu. Ar saukli “Limbaži ir” mēs attīstām ar domu katru mēnesi izdzīvot kādu sajūtu – piemēram, februārī “Limbaži ir mīlestība”, jūlijā “Limbaži ir ziedoši”, bet svētku mēnesī augustā “Limbažiem ir 800,” stāsta Limbažu novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja, L800 projekta vadītājaEvija Keisele

Visu svētku nedēļu Limbažu Lielezerā ikviens ir aicināts doties ekskursijā ar īpašo 800 gades kuģīti. 3. augustā burvīgs Kaspara Zemīša un Daumanta Kalniņa koncerts Burnieku kvartālā. 4. augustā tradicionālais svētku gājiens, pēc gājiena Limbažu estrādē koncertēs “Labvēlīgais tips” un “Citi zēni”.”

5. augustā būs svētku galvenā diena – rosība lielākajā Hanzas tirgū Latvijā, kas norisināsies Baumaņu Kārļa laukumā un tā apkārtnē, kā arī dažādi seno prasmju paraugdemonstrējumi un darbnīcas pilsdrupās. Visu dienu notiks dažādi kultūras un sporta un notikumi. Vakara noslēgumā Limbažu estrādē koncertēs “Astro’n’out”, “Bermudu Divstūris”, “Baritoni”, “Skinny Cheese” un “Sqara”, bet plkst. 00.00 800 sekunžu garš svētku salūts. Svinību noslēgums 6. augustā, kad uz Lielezera peldošās skatuves muzicēs Valts un Valters Pūces, kā arī aktrise Marija Bērziņa. 

Svētku laikā tiek īstenoti arī dažādi radoši projekti. Būs arī “800 kliņģeru parāde”, kurā aicināti piedalīties cepēji un konditori no visas Latvijas, kā arī 800 pēdu garais svētku galds, kur baudīt pašmāju meistaru gardumus.

Svētku norisei iespējams sekot līdzi oficiālajā vietnē www.limbazi800.lv, sociālo mediju profilos: “Facebook” lapā “Limbažiem ir 800” un “Instagram” profilā @limbazisvin.