NBA Zvaigžņu spēlē var balsot par Kristapu Porziņģi

Latvijas iedzīvotājiem atkal ir iespēja balsot par basketbolistu Kristapu Porziņģi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēlē.

Līdzjutējiem ir iespēja ar savu balsojumu izvēlēties piecus spēlētājus no katras konferences, kuri tiks iebalsoti Zvaigžņu spēles sākumsastāvā. Savu balsi par abiem latviešu basketbolistiem Kristapu Porziņģi un Dāvi Bertānu var atdot nba.com mājaslapā, NBA telefona lietotnē, kā arī sociālo mediju vietnē “Twitter”, kur jāieraksta viena spēlētāja vārds un tvīta beigās jāpievieno mirklļbirka - #NBAAllstar. Viens cilvēks dienā var nobalsot desmit reizes - par desmit dažādiem spēlētājiem.

2016. gadā Latvijas iedzīvotāju jau iesaistījās balsošanā par Kristapu Porziņģi - toreiz viņš saņēma 473 tūkstošus balsu, tomēr līdz iekļūšanai Zvaigžņu spēlē pietrūka gandrīz 100 tūkstoši balsu.

Pirms četriem gadiem Porziņģis tomēr tika iekļauts Zvaigžņu spēles sastāvā, spēlējot Ņujorkas “Knicks” sastāvā, taču trauma liedza piedalīties mačā. Līdz ar to sapnis - nonākt sapņu komandā - palicis neīstenots.

2015. gadā, pateicoties Latvijas iedzīvotāju aktivitātei, Nacionālās hokeja līgas Zvaigžņu spēlē tika iebalsots latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons. Gadu vēlāk Girgensons aicināja nebalsot par viņu Zvaigžņu spēles sastāvā. Tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc līga mainīja balsošanas kārtību, lai mačā piedalītos lielākās zvaigznes. 


Foto: LETA