No skolas Rīgā ugunsgrēka dēļ evakuēti 220 cilvēki

Trešdien Rīgas 2.pamatskolā izcēlies ugunsgrēks kādā mācību kabinetā, tāpēc no izglītības iestādes tika evakuēti 220 cilvēki, noskaidroja aģentūra LETA.

Vakar ap plkst.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Ludzas ielu, kur izglītības iestādē bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka trīsstāvu ēkas otrajā stāvā dega kabinets 20 kvadrātmetru platībā. Cilvēki no ēkas bija evakuēti pirms glābēju ierašanās.

Savukārt ap plkst.13 VUGD saņēma izsaukumu uz Gaides ielu Valmierā, kur divās blakus esošās neapsaimniekotās ēkās dega atkritumi 30 kvadrātmetru platībā. No ēkas tika izglābts viens cilvēks.

Trešdienas rītā glābēji turpināja likvidēt spēcīgā vēja radītās sekas. Kopumā saņemti 24 izsaukumi, kuros lielākoties koki bija nokrituši uz ceļa braucamās daļas.

Mehanizatoru ielā Preiļos koks nokritis uz divām vieglajām automašīnām. Stacijas ielā Ludzā glābēji no tirdzniecības objekta ēkas jumta demontēja vēja atrautas konstrukcijas.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 69 izsaukumus: 15 - uz ugunsgrēku dzēšanu, 49 - uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājums.Foto: Unsplash; ilustratīvs