No šodienas uz remontdarbu laiku būs izmaiņas autobusu maršrutos Cēsu novadā

No šodienas uz remontdarbu laiku būs izmaiņas autobusu maršrutos Cēsis-Lenči, Cēsis-Rāmnieki-Strīķi un Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis, informēja Autotransporta direkcijas pārstāvji.

Laikaposmā no šodienas līdz Gaujas tilta, kas atrodas uz vietējā autoceļa V330 Dukuri-Rāmnieki, pārbūves remontdarbu beigām ir plānotas izmaiņas reģionālās nozīmes sabiedriskā transporta maršrutos Cēsis-Lenči, Cēsis-Rāmnieki-Strīķi un Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis.

Ņemot vērā, ka tuvākajā apkārtnē nav iespējams noteikt apbraucamo ceļu tilta remontdarbu laikā, izmaiņas palīdzēs turpināt nodrošināt iedzīvotāju mobilitāti.

Uz remontdarbu laiku maršruta Cēsis-Rāmnieki-Strīķi reisi tiks izpildīti tikai līdz pieturai "Rāmnieki", bet maršruta Cēsis-Lenči vienīgais reiss tiek slēgts. Savukārt maršruta Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis esošajiem reisiem tiks pagarināts līdz Strīķiem, kā arī tiks izveidots vēl viens jauns reiss ar izpildi plkst.10.30 no Cēsu autoostas.

Reģionālās nozīmes maršrutā Cēsis-Rāmnieki-Strīķi par piecām minūtēm vēlāk izbrauks vairāki autobusi reisos no Cēsu autoostas - sestdienās līdzšinējais reiss plkst.8 turpmāk būs plkst.8.05, savukārt otrdienās un ceturtdienās līdzšinējie reisi plkst.8.30 un plkst.15.30 būs plkst. 8.35 un 15.35.

Maršrutā Cēsis-Rāmnieki-Strīķi tiks slēgti reisi, kas tika izpildīti no pieturas "Strīķi" sestdienās plkst.8.15, savukārt otrdienās un ceturtdienās - plkst.8.45 un plkst.15.45.

Maršrutā Cēsis-Rāmnieki-Strīķi tiks atklāti jauni reisi, kas tiks izpildīti no pieturas "Rāmnieki" otrdienās un ceturtdienās plkst.8.50 un 15.50, kā arī sestdienās - plkst.8.20.

Reģionālās nozīmes maršrutā Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis par 10 minūtēm ātrāk tiks izpildīts rīta reiss no Cēsu autoostas - līdz šim bija plkst.6.10, turpmāk kursēs plkst.6, kā arī no pirmdienas līdz sestdienai reiss tiek pagarināts līdz pieturai "Strīķi";

Maršrutā Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis tiks slēgti reisi, kas tika izpildīti no Cēsu autoostas - sestdienās plkst.15.50, savukārt no pirmdienas līdz piektdienai skolēnu brīvdienās (vasarā) - plkst.15.50.

No pirmdienas līdz sestdienai maršrutā Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis būs jauns reiss plkst.10.30 no Cēsu autoostas.

Reiss, kas līdz šim maršrutā Cēsis-Lenči-Kūdums-Cēsis no pirmdienas līdz piektdienai mācību gada laikā plkst.15.50 kursēja no Cēsu autoostas, turpmāk minētajās nedēļas dienās brauks visu gadu (arī skolēnu brīvlaikā).

Reģionālās nozīmes maršrutā Cēsis-Lenči līdz remontdarbu beigām atcelts reiss, kas no pirmdienas līdz sestdienai plkst.10.20 tika izpildīts no Cēsu autoostas.

Maršrutus apkalpo AS "CATA". Izmaiņas autobusu kustību sarakstos ieviestas sadarbībā ar VSIA "Latvijas valsts ceļi".

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.


Foto: Freepik