Nodibināta Kārļa Paula Lasmaņa stipendija jaunajiem basketbolistiem

Šajā mācību gadā Ventspils Sporta skola “Spars” sadarbībā ar skolas bijušo absolventu, Latvijas valstsvienības 3×3 basketbolistu Kārli Paulu Lasmani nodibinājusi Kārļa Paula Lasmaņa stipendiju ar mērķi veicināt basketbola nodaļas audzēkņu aktivitāti gan sportā, gan izglītībā.

Stipendija 100 eiro apmērā tiks piešķirta Ventspils Sporta skolas “Spars” basketbola nodaļas audzēknim U14-U19 vecuma grupā, konkrētajā mēnesī izvērtējot viņa mācību sekmes vispārizglītojošajā skolā, sportiskos rezultātus, attieksmi un atdevi treniņos, basketbola spēlēs un ārpus sporta nodarbībām. Savas skolas olimpiskā absolventa stipendiju šodien saņēma

Katrīna Pētersone, kas vēl vēlajā pēcpusdienas treniņā sporta skolā nezināja, ka iegūs šo stipendiju.

Vērtēšanas komisija sastāv no trīs basketbola nodaļas treneriem, kuri pretendentus izvērtēs līdz katra mēneša 10.datumam. Ventspils sporta skolas “Spars” direktors Matīss Graudiņš: “Faktiksi tā bija Kārļa Paula Lasmaņa iniciatīva, tā kā es domāju, ka viņš ir ļoti pacilāts. tas ir gods būt tādam īstenībā pirmajam Ventspils sporta skolā, kurš ir mecenāts, un pasniegt šo balvu ar viņa iniciatīvu, kuru uzreiz ar atplestām rokām sagaidījām. Mums ir patieisi liels prieks, ka viņš tā ir nolēmis ar mums dalīties gan savā pieredzē, gan jaunajiem augt.”

Kārlis Pauls Lasmanis spēlējot 3x3 basketbola izlasē kļuvis par Olimpisko čempionu. triumfējis 3x3 Zvaigžņu spēlēs, atzīts par Ventspils gada sportistu un Ventspils sporta cerību.