Rod risinājumu putuplasta daudzveidīgai izmantošanai

No pavisam ierastiem mājas saimnieciskajiem darbiem, ar putuplastu siltinot tēva pagrabu, līdz savai uzņēmējdarbībai. Viktors Petaško sāka ar to aizrauties un, nu jau kā pašnodarbinātais, no putuplasta veido dažādus dekorus, svētku rotājumus, dizaina elementus un daudz ko citu.

Viktors Petaško ir viens no aktīvākajiem Sventes ciemata iedzīvotājiem. Ikdiena pārsvarā aizrit Sventes tautas namā kā tā vadītājam, kā arī aktīvi darbojoties ar jauniešiem. Kad darba diena beigusies, brīvo laiku Viktors velta savu radošo ieceru īstenošanai, darbojoties ar putuplastu. Pirmās iekārtas tā apstrādei izveidojis savām rokām, bet lai paveiktu vairāk, pieteicās pašvaldības granta finansējumam un iegādājās arī ar datoru vadāmu ierīci.

Meistars putuplastam ir atradis pielietojumu ne tikai to pārveidojot par dekoriem, rotājumiem un dizaina elementiem, bet arī veido galda spēles. Viktors atzīst - viņa priekšrocība ir tajā, ka var pielāgoties pasūtītāju vēlmēm un no putuplasta izveidot praktiski jebkādas formas un lieluma dekorus, un citas lietas. Daudz ko no tā visa šobrīd var redzēt arī Sventes tautas namā.

Savā jau tik aizņemtajā ikdienā, Viktors arī iegādājies klavieres, pats tās saremontējis, noskaņojis un atrod laiku arī uzspēlēt sev un saviem tuviniekiem.