Svētdien pie Jūrmalas nāvējoši notriekts gājējs

Svētdien Latvijā reģistrēti 76 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl astoņi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar ap plkst.18 uz Ventspils šosejas, pie Varkaļu kanāla, vadītājs ar automašīnu “Audi” uzbrauca gājējam, kurš notikuma vietā gāja bojā. Valsts policija izmeklē negadījuma apstākļus.

Svētdien četri cilvēki cietuši avārijā Kurzemē. Vēl trīs cietušie reģistrēti negadījumos Rīgas reģionā, bet viens - Zemgalē. No cietušajiem divi bija gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus vadītājus: pa trim - Rīgas reģionā un Vidzemē, divus - Kurzemē, bet vienu - Zemgalē. Seši aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēts 201 protokols: Rīgas reģionā sodīti 30 autovadītāji, Vidzemē - 71, Latgalē - 42, Kurzemē - 33, bet Zemgalē - 25 autovadītāji. Savukārt trīs vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 411 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.


Foto: Freepik; ilustratīvs