Viļoties LPV un "Stabilitātes" tuvināšanās procesā, Burovs pamet LPV frakciju

Partijas "Gods kalpot Rīgai" līderis Oļegs Burovs, kurš 14.Saeimā ievēlēts no partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) saraksta, nolēmis frakciju pamest un darbu turpināt kā neatkarīgais deputāts.

"Varu paziņot, ka no šodienas es pārtraucu savu darbu kā Saeimas deputāts frakcijā un turpināšu strādā kā neatkarīgais deputāts," intervijā LTV raidījumā "Rīta panorāma" teica Burovs.

Viņš norādīja, ka ar savu lēmumu LPV līderi Aināru Šleseru informējis jau pagājušajā nedēļā.

Šādu lēmumu viņš pieņēmis, jo LPV pārlieku tuvinoties partijai "Stabilitātei", kas esot destruktīvi un nepareizi.

"Man lēmums nebalstās uz emocijām, tas ir ne tikai mans, bet arī manu kolēģu viedoklis. Mēs nolēmām pagājušā gada oktobrī startēt kopā ar Aināru Šleseru Saeimas vēlēšanās, tāpēc, ka ir zināmas veiksmes zināmas par Šleseru," viņš teica.

"Tas sauklis - "apvienosim latviešu tautu" - man likās neformāls, man tas bija pieņemams. Diemžēl šobrīd šis ir populisms. Jebkurā pašvaldības partijā mēs nevaram būt populisti, mēs esam pragmatiski, saimnieciski, vistuvāk tautai," turpināja Burovs.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 14.Saeimas vēlēšanās no LPV parlamentā ievēlēti Šlesers, Oļegs Burovs, Mārcis Jencītis, Kristaps Krištopans, Vilis Krištopans, Linda Liepiņa, Ramona Petraviča, Ričards Šlesers un Edmunds Zivtiņš.

Foto: LETA/Zane Bitere