Zinību diena Murjāņu sporta ģimnāzijā

Jauns mācību gads sācies arī Murjāņu sporta ģimnāzijā. Lai arī skolā apmēram pirms mēneša 12 audzēkņiem un trenerim tika konstatēta Covid 19 saslimšana, iestāde jaunajam mācību gadam ir gatava. Tiesa gan, tas rada zināmu spriedzi ģimnāzijā, neraugoties uz svinīgo pasākumu pirmajā skolas dienā

Līdz šim Murjāņu sporta ģimnāzija bijusi vienīgā Covid skartā skola Latvijā. Vasaras izskaņā inficējušies 12 audzēkņi un viens treneris. Tagad gandrīz 150 skolēni, kā arī pedagogi, gatavi atsākt mācības un treniņus klātienē. Skolas direktors piebilst, ka piesardzības dēļ ģimnāzijas darbinieki augusta beigās veikuši arī Covid 19 testu. Visa personāla rezultāti negatīvi.

Tātad, skolēnu veselības stāvoklis atgriežoties no sacensībām tiks novērots. Tiekot gādāts arī par izolējošām uzturēšanās telpām nepieciešamības gadījumā. Tikmēr paši skolēni dalās pārdomās par atgriešanos skolas ēkā un sporta hallē.

Jaunajiem sportistiem tiešs kontakts ar pedagogiem un trenerim ir ļoti svarīgs, jo ir tādas iemaņas, kuras citādi ir grūti attīstīt. 

Lielākoties rezultāti sacensībās Murjāņu skolas sportistiem esot kritušies. Piedzīt zaudēto fiziskajā sagatavotībā esot visai sarežģīti, dažkārt pat nepieciešams vairāk nekā gads.