Ceļot bez robežām

Ceļot bez robežām

Piektdienās 21.30 kanālā ReTV

Šis raidījums domāts gan tiem, kuri labprāt ceļo, sēžot savā viesistabas dīvānā, gan tiem, kuri jau šodien ir gatavi iegādāties biļetes uz tuvāko avio reisu. Raidījuma “Ceļot bez robežām” jaunā sezona ir klāt – no 2. februāra, piektdienās, plkst. 21.30 kanālā ReTV.

Ivars un Lelde Cīruļi kopā ar savu ģimeni atkal mūs aizvedīs kontrastu pilnos ceļojumos. Šajā sezonā viņi viesosies Kiprā un Ziemeļkiprā, slēpos Augstajos Tatros Slovākijā un peldēsies Vācijas akvaparkā “Tropical Islands”, dosies uz Albāniju, Ameriku un finālā apmeklēs kontrastu pilno zemi Indiju.

Pirms jaunās sezonas pirmizrādes Ivars atklāja filmēšanas spilgtākos mirkļus. Viens no tiem – viesošanās Indijā un bildinājums pie Tadžmahala. Vai viņa teica “Jā”? Būs arī iespaidīgs stāsts par pamesto Ziemeļkipras pilsētu Famagustu. Tā savā ziedu laikā uzņēma Holivudas aktierus. Vieta, kur savienojās bagātība, slava ar neaprakstāmu dabas skaistumu. Taču mūsdienās Famagusta ir spoku pilsēta. Kādēļ tā? Skaties jaunajā “Ceļot bez robežām” sezonā.

Jautājām Ivaram arī vai sanāk atvilkt elpu un izbaudīt vietas, kurā viņi atrodas? Ivars teica, ka – jā, brīžiem gribētos nelielu pauzīti, bet viss ir plānošanā! Viņš arī atzīst, ka ar ģimeni “ķer kaifu” no šī visa procesa un vēlas skatītājam nodot vērtīgus padomus, kur doties, kur labāk braukt garām un ar ko braukt, kā arī – cik ierēķināt budžetu.

Vai viņi domā apstāties? Noteikti nē! Kamēr Tu skatīsies raidījuma “Ceļot bez robežām” ceturto sezonu, Ivars un Lelde būs jau Taizemē. Un tas nozīmē tikai to, ka arī mēs kanālā ReTV varēsim vērot viņu nākamos piedzīvojumus.

“Ceļot bez robežām” jaunās sezonas pirmizrāde, piektdien, 2.februārī, 21.30 kanālā ReTV.