Dabīga sula – vitamīnu avots tavai ikdienai

Pavasaris ir klāt un esam izslāpuši pēc garšīga svaiguma, vitamīniem un dabīguma. Līdz ar to, te atradīsi nedaudz par mums – Very Berry un mūsu produktiem, kas sniedz ne tikai pavasarim, bet visiem gadalaikiem nepieciešamo vitamīnu devu!

Very Berry aizsākumi meklējami jau 1997 gadā, kad Gundegas ģimene metās jaunā izaicinājumā un sastādīja plašas purva teritorijas ar lielogu dzērvenēm. Viss bija jauns – gan purvs, gan pati dzērvene, gan arī tehnikas, kas jāizmanto šādas saimniecības radīšanai. Pēc dzērvenēm nāca lielogu mellenes un Kanādas meža mellenes, zemenes un nu jau arī avenes un kazenes. 

Līdz ar ogām, kuras sezonas laikā atradīsi Latvijas veikalu plauktos, tika radīts arī sulu ražošanas cehs un šobrīd lepojamies jau ar vairāk kā 50 dažādiem produktiem un strādājam ar 15 dažādām ogām

Ģimenes uzņēmums patiešām nozīmē ģimenes uzņēmums – Gundega koncentrējas uz ogu audzēšanu, Gundegas vīrs atbild par tehniskām lietām, kas sniedzas līdz jaunu iekārtu izdomāšanai, lai optimālāk un operatīvāk veiktu darbus gan purvos, gan arī cehā un Gundegas bērni, lai arī izvēlējušies katrs savu karjeras ceļu, vienmēr ir klāt ja ir nepieciešami dizaina vai IT risinājumi. Protams, ka uzņēmums balstās arī uz ilggadējiem, uzticīgiem darbiniekiem, bez kuriem šis viss nebūtu iespējams.

Bet atgriežoties pie pavasara un vitamīniem! Visi jau zina, ka dzērvene un smiltsērkšķis ir īpaši veselīgi un palīdz cīnīties pret vīrusiem. Bet vai Tu zināji, ka cidonija palīdz uzlabot garastāvokli? Cidonija, ar savu svaigo smaržu, labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka psihi – uzmundrina prātu, kā arī uzlabo sirds ritmu, kas viss noved pie laba garastāvokļa! Savukārt rabarbers, kurš visa starpā arī uzlabo garastāvokli, ir lielisks attīrīšanās līdzeklis! Tas palīdz attīrīt asinis, kas ir tieši tas, kas pavasarī nepieciešams! Šīs un arī citas lieliskas ogas atradīs gardajos Very Berry morsos

Šīs 4 jau pieminētās – dzērvene, smiltsērkšķis, rabarbers un cidonija arī ir bijušas 2023.gada vispopulārākās ogas! Baudīt viņas vari gan sulu, sīrupu, gan arī morsu veidā. Kopumā 2023.gadā Very Berry cehā tika saražotas 310 tonnas ar dažādām sulām, sīrupiem, morsiem un te gribētu arī pieminēt vienu interesantu produktu grupu – funkcionālos dzērienus. Ja neesi cukura mīļotājs, tad šie Tev noteikti noderēs. Sadarbībā ar dabas zinātnieci Viju Eniņu tapa 5 lieliski produkti, kur apvienojām sulas ar Latvijas pļavu zālītēmOmm, Athletic, Awake, Shape un Ready. Unikālā kombinācija nodrošina garšu un funkciju, kas mūsdienu aktīvajai ikdienai ir īpaši svarīgi. Kā piemēram, regulāri lietojot dzērienu Awake, Tavs noguruma līmenis mazināsies un enerģijas rezerves pieaugs. Šie produkti ir gatavi tūlītējai lietošanai un ir BEZ pievienotā cukura. 


Very Berry sortimentā, papildus populārajām ogām atradīsi arī sausserdi, pīlādzi, aroniju, kā arī virkni citu vitamīniem un minerāliem bagātu ogu. Katru gadu mēs cītīgi strādājam, lai radītu jaunus, laikam atbilstošus produktus. Tāpēc arī sevi un savu zīmolu raksturojam kā dabisku, mūsdienīgu, vienkāršu un atvērtu! 

Uzskatām, ka veselīgs dzīves veids sastāv no 2 lietām – veselīgs uzturs un aktīvs dzīvesveids. Mēs parūpēsimies par pirmo, Tev jāparūpējas par otro un rezultāts sasniegts!